środa, 11 marca 2015

Najazd ateistów na Sejm. Imprezie patronuje wicemarszałek


Pod patronatem wicemarszałek Wandy Nowickiej do Sejmu zjadą się ateiści z całej Polski. Gościem „honorowym” spotkania ma być redaktor naczelny wulgarnego, bluźnierczego pisma „Charlie Hebdo”.


Wszystko wskazuje na to, że w ostatnich dniach marca Sejm stanie się areną popisów wściekle nienawidzących Pana Boga ateistów z całej Polski. Pod płaszczykiem rzekomej walki o wolność, po raz kolejny przemycane będą postulaty usunięcia katolicyzmu ze sfery publicznej. To skandal, że wszystko odbywać się będzie pod patronatem Sejmu RP.

Imprezę organizuje m.in. masoneria – Francuska Wolna Myśl oraz Koalicja Ateistyczna. Gościem specjalnym ma być jeden z najsłynniejszych w ostatnich tygodniach bluźnierców – redaktor naczelny tygodnika „Charlie Hebdo”. Jego pracownicy zostali zamordowani przez fanatycznych muzułmanów, obrażali bowiem Mahometa. Czy teraz atak wściekłości wyznawców islamu przeniesie się na polski Sejm? – pyta „Nasz Dziennik”.

Wiceprzewodnicząca parlamentarnego zespołu ds. przeciwdziałania ateizacji Polski, poseł Małgorzata Sadurska zapowiedziała interwencję w sprawie ateistyczno-bluźnierczego zjazdu w Sejmie. – Polska konstytucja opiera się na chrześcijańskich wartościach, odniesienie do Boga deklarowała przeważająca większość posłów podczas ślubowania. Na pewno tej sprawy tak nie zostawimy – stwierdziła posłanka PiS.


Źródło: Nasz Dziennik
kraBrak komentarzy:

Prześlij komentarz