wtorek, 3 lutego 2015

Aborcyjna aktywistka: obrońcy życia są jak islamscy terroryści!


Redaktor naczelna aborcyjnego portalu, Jodi Jacobson, stwierdziła, że jeśli chodzi o „ideologię”, obrońcy życia niczym nie różnią się od islamskich terrorystów. Według Jacobson terroryści mordują, a przeciwnicy aborcji zabijają „odmawiając opieki medycznej albo przez inną przemoc”. Kolejny przykład „logiki” aborcjonistów.


Abborcyjna aktywistka prowadząca serwis RH Reality Check, Jodi Jacobson, postanowiła dotrzeć do osób solidaryzujących się z rodzinami ofiar ataku na redakcję „Charlie Hebdo”. „Jak chodzi o papieża, Mahometa, rabinów, liderów religijnej prawicy w tym kraju czy gdziekolwiek, to chodzi o ich krytykę” – stwierdziła Jacobson. Jak dodała, „nie różnicy między ideologiami wykorzystywanymi do zabijania, okaleczania czy więzienia kobiet poprzez odmowę opieki medycznej albo inną przemoc”.

Według amerykańskiej aborcjonistki, obrońcy życia są dokładnie takim samym problemem jak francuscy terroryści. Ochrona prawa do życia to dla Jacobson „przemoc”, taka sama, jak mordowanie niewiernych bądź rytualne okaleczanie kobiet w islamskich krajach Afryki.

Na pomoc skompromitowanej aborcjonistce ruszyły feministki aktywne na stronach serwisu Twitter. Według nich, pro-liferzy oczywiście nie zrozumieli o co chodzi Jodi Jacobson, a jak zrozumieli, to wszystko przekręcili. Według nich redaktor naczelna miała na myśli coś innego, niż napisała. Jacobson, nie widząc innego wyjścia, zablokowała użytkowników serwisu, którzy odważyli się z nią nie zgodzić. W końcu, z „terrorystami” się nie dyskutuje…


Źródło: blackcommunitynews.com, lifenews.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz