piątek, 28 lutego 2014

Wielka Histeria Świątecznej Pomocy. Bezinteresowność firm uczestniczących w „Orkiestrze” ma bardzo podejrzany charakter

Co roku zimową porą w dziwny amok na kilka dni wpadają bez mała wszystkie polskie media. Szlachetność i bezinteresowność potokami leją się z ekranów, zapełniają łamy gazet, głośniki wypełnia wrzask, a całością dyryguje podstarzały młodzieżowiec, który każe się tytułować Jurek i skutecznie narzuca wszystkim innym knajpiano-dyskotekowy styl bycia. Infantylizm tego zjawiska bije aż w oczy, ale potulnie, ba, ochoczo i z przekonaniem o uczestnictwie w Misji, poddają się temu miliony ludzi. Mowa, rzecz jasna, o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Oczywiście, zaraz usłyszę, że cel jest słuszny, że pieniądze służą chorym dzieciom, które bez tego nie uzyskałyby pomocy, że nieważna forma, że uczy się ludzi aktywności itd.

Tak, cel jest słuszny, ale skoro za olbrzymie pieniądze, w formie podatków, wykupujemy od państwa właśnie usługę ochrony zdrowia, to państwo zobowiązane jest tę ochronę zapewnić. Tak dzieje się na całym świecie (Dlaczego nie u nas? Czy zdarzył się jakiś kataklizm, jakaś wojna?). Zamiast tego obserwujemy licznych polityków, którzy wklejają sobie w klapy czerwone serduszka, utwierdzając się w przekonaniu, że jeszcze nie zatracili ludzkich uczuć.

Czy jest jakiś logiczny powód, żeby 25 lat po zerwaniu z komunizmem (przynajmniej deklarowanym zerwaniu) służba zdrowia jednego z większych państw europejskich wciąż musiała wyszarpywać z kieszeni obywateli kolejne pieniądze i wciąż działała w sposób coraz bardziej nieudolny dla zwykłych obywateli?

Skuteczniej byłoby bez „Orkiestry”

A jeśli już sytuację miałyby naprawić dodatkowe pieniądze, to może, zamiast wydawać olbrzymie kwoty na obsługę akcji Owsiaka, „publiczna” (a więc finansowana właśnie z naszych pieniędzy) telewizja powinna przelać je wprost na konto resortu zdrowia, bez tej całej szopki. Na transmisję wrzasku, pardon, szlachetnej akcji „Jurka” Owsiaka idą przecież naprawdę gigantyczne sumy.

Według cennika Telewizji Polskiej, koszt reklamy, promocji i transmisji „Orkiestry”, wynosi więcej, niż przynosi każdego roku zbiórka pieniędzy w całej Polsce, będąca efektem akcji Owsiaka.

I jeszcze jeden fałszywy ton. Bezinteresowność firm uczestniczących w „Orkiestrze” ma bardzo podejrzany charakter. To przecież uzyskana niewielkim kosztem reklama w najlepszym czasie antenowym! Nic dziwnego, że tak wielu sponsorów garnie się do tej akurat, szczególnej filantropii.

Czego uczą się dzieci

Tysiące wypuszczonych na ulice dzieci, wspierane walcem państwowej (sic!) propagandy, niczego nie tworzą, niczego nie wypracowują, niczego od siebie nie dają. Nie zajmują się ludźmi – zajmują się pieniędzmi. Różnymi metodami skłaniają ogłuszonych, ogłupiałych ludzi do przekazania im grosza. Przynoszą potem do swoich central te ciężkie bilonem puszki – łup dnia. Ot i cała solidarność: wyjdź, pozbieraj pieniądze i... Sie ma!

Te dzieci nie znają na ogół trudu zarabiania pieniędzy pracą. Uważają proceder „Orkiestry” za naturalny, pożądany, a siebie za szczególnie zasłużonych – zdobyły taką masę pieniędzy na szlachetny cel!

Czego dowiadują się w ten sposób o funkcjonowaniu państwa, o wartościach wyższych, o pojęciu solidarności, współczuciu?

Robią swoje bez rozgłosu

Czy zatem zła jest każda zbiórka pieniędzy? Oczywiście nie. Caritas w swojej spokojnie, systematycznie prowadzonej akcji zbiera znacznie większe niż „Orkiestra” pieniądze dla potrzebujących. Tyle że nie wciąga do tego dzieci i nie podkłada pod swą działalność żadnych podejrzanych ideologii ani nie uprawia błazenady. Nie kreuje też nowych świętych. I zawsze jest pewność, że ani grosz z zebranych pieniędzy nie trafi na konto kolejnego „Przystanku Woodstock”.

A zbiórka funduszy nie zamyka przecież działalności Caritasu. To niewielki, choć znaczący obszar jej działalności. W całym kraju organizacja prowadzi olbrzymią liczbę placówek, świetlic, przytulisk. Systematycznie, dzień w dzień pomaga biednym, bezdomnym, chorym, samotnym matkom, niepełnosprawnym. Bez hałasu, wrzasku, zamieszania, histerii. Codzienną pracą tysięcy ludzi niesie pomoc i ratuje życie olbrzymiej rzeszy nieszczęśników. A są przecież i inne organizacje prowadzące stałą działalność charytatywną – kościelne i świeckie. W czym Owsiak jest lepszy, że robi się wokół niego tyle hałasu?

Rafał Łapiński


czwartek, 27 lutego 2014

Oswajanie czyli kampania neutralności


Oswoiliśmy się już z wątkami homoseksualnymi w kinie, telewizji, edukacji, polityce, na ulicy. Co więcej, przyzwyczailiśmy się już nawet do tego, że jesteśmy homofobami oraz z tym, że stowarzyszenie walczące z rzekomą homofobią ponoć przyczynia się na rzecz pożytku publicznego – czyli nas wszystkich. Propagatorzy homoseksualnego stylu życia stosowali i stosują nowoczesne metody marketingu, by w profesjonalny sposób zmieniać obraz homoseksualizmu i promować go według strategii promującej towary. Jak przekonać społeczeństwo, że dzieci wychowane przez pary jednopłciowe świetnie sobie radzą w życiu, a sodomici to wzorowi obywatele?


Gdy w latach 60. i 70. pojawiały się filmy o tematyce homoseksualnej, były to niszowe produkcje skierowane do zamkniętego, małego kręgu odbiorców. Z biegiem lat reżyserzy coraz chętniej zaczęli sięgać do tego wątku. Zastanawia tu nie tyle pojawianie się takiego tematu w kinematografii, ile raczej liczne nagrody i niezwykłe uznanie, jakimi takie filmy są obdarzane. Tak jak w przypadku filmu Tajemnica Brokeback Mountain (2005), który uzyskał trzy Oskary i cztery Złote Globy – najbardziej prestiżowe nagrody filmowe. Według krytyków filmowych jest to doskonale nakręcony obraz, jednak ich zdaniem największym plusem jest pokazanie dwóch rozkochanych w sobie mężczyzn, jako normalnych ludzi, którzy muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu.

Siła obrazu
Działacze homoseksualni zdają sobie sprawę z tego, że na wczesnym etapie kampanii nie powinno się szokować i odpychać społeczeństwa zbyt szybkim pokazywaniem autentycznego obrazu grupy. Starają się unikać wyraźnych opisów, mogących zdemaskować jej rzeczywiste cele. Dla sukcesywnego rozwoju idei neutralności najistotniejsze jest to, by tematyka emancypacyjna pojawiała się w mediach głównego nurtu. Dlatego tak ważne jest użycie wszystkich rodzajów mediów, nie tylko gazet, radia, telewizji czy internetu. Ogromną pomoc w przełamywaniu społecznych uprzedzeń stanowi kinematografia. To właśnie produkcje kinowe, przez swoją fabularność i pozorną fikcję, o wiele częściej promują i utrwalają pewne zachowania i postawy. Polski aktor Michał Sieczkowski, w wywiadzie udzielonym dla czasopisma Replika, zapytany o to, czy kino pomogło mu zaakceptować swój homoseksualizm odpowiedział: „Dwa pierwsze filmy z wątkiem gejowskim, które zrobiły na mnie wrażenie to Moje własne IdahoMaurycy. A trzeci to Filadelfia. Widziałem je jako nastolatek, między innymi dzięki nim bycie gejem było dla mnie od zawsze czymś naturalnym. Nie miałem takich uczuć, że to jest straszne albo że całowanie się z chłopakiem jest czymś złym.”

Pro-homo-seriale
Bardzo ważna, ze względu na powszechną dostępność, jest także rola filmów fabularnych prezentowanych w telewizji publicznej. Przełamywaniem obyczajowego tabu od pewnego czasu zajęli się również twórcy rodzimych seriali. Coraz częściej i z coraz większym rozmachem pojawiają się tematy mające za zadanie zmienić postrzeganie homoseksualistów. Wątek homoseksualny obecny jest już w niemal każdym polskim serialu. Warto wymienić tu choćby: „Na dobre i na złe”, „Klan”, „M jak miłość”, „Magda M”. „Szpilki na Giewoncie”, „Hotel 52”, „Pierwsza miłość”. Choć części z nich telewizja już nie emituje, można powiedzieć, że spełniły swoje zadanie.

Scenariusz takiego wątku zdaje się być wręcz szablonowy. Za przykład może służyć emitowany w 2 programie Telewizji Polskiej popularny serial „Barwy Szczęścia”. W filmie pojawia się para homoseksualistów. Początkowo nieakceptowani przez rodziców, prześladowani przez sąsiadów, stają się po pewnym czasie szanowanymi mieszkańcami osiedla. Ludzie zauważają, że łączy ich „prawdziwe uczucie”. Po pewnym czasie pojawia się motyw „adopcji” dziecka. W „Barwach Szczęścia” bohaterowie opiekują się niedawno osieroconą małą dziewczynką. Relacje między nimi układają się o wiele lepiej niż w każdej innej serialowej rodzinie, a dziewczynka dopiero przy nich otrząsa się z traumy po śmierci mamy. Ilona Łepkowska, autorka scenariuszy najpopularniejszych polskich seriali, mówi wprost: „Po wątek homoseksualny sięgam nie po to, by – broń Boże – kogokolwiek szokować. Po prostu wychodzę z prostego skądinąd założenia, że łamanie tabu uczy tolerancji. Takie właśnie mam ambicje, by oswoić widzów z tą tematyką.”

Pożytek publiczny
Innym sposobem zyskiwania aprobaty jest przekaz na rzecz dobra publicznego, powiązany z daną grupą. Często wykorzystywane są do tego serie bilbordów, przygotowywanych na zasadzie kampanii społecznej. Początkowo każde z haseł w takiej kampanii odwołuje się do uniwersalnych wartości. Są to kampanie dotyczące np.: bezpieczeństwa, zdrowia, edukacji. Ważnym elementem jest w nich umieszczenie logo danej grupy po to, by budować pozytywne skojarzenia i oswajać odbiorców z tego rodzaju donatorem. Wytwarza się w ten sposób przekonanie, że organizacja promująca hasła na rzecz dobra publicznego kieruje się szlachetnymi zamiarami  i dąży do prawych celów.

Niezwykle skutecznym narzędziem do przekonania młodych ludzi, że działając na przykład na rzecz równości orientacji seksualnych, działają w dobrej sprawie jest stawianie na jednym poziomie wszystkich mniejszości. Nie ma znaczenia element wyróżniający mniejszość, czy jest to cecha rzeczywiście niezależna od człowieka, jak wiek, rasa, płeć, przypadłości psychiczne czy fizyczne, czy są to mniejszości narodowe i religijne, styl życia czy upodobania. Wrzucenie do jednego worka niepełnosprawnych, obcokrajowców, ludzi w podeszłym wieku, queer, homo- czy biseksualistów sprawia wrażenie, że walka o „godne życie” to skuteczny zabieg erystyczny.

No i oczywiście literatura… Jak grzyby po deszczu powstają pozycje książkowe, takie jak choćby Homobiografie. Pisarki i pisarze polscy XIX i XX wieku (wydana nakładem wydawnictwa „Krytyki Politycznej”), po lekturze której trudno pozbyć się wrażenia, że wszystko co piękne w polskiej literaturze ostatnich czasów zostało stworzone przez homo- lub biseksualistów. Autorzy pochlebnych ruchowi LGBTQ artykułów nieustannie odkrywają nowe postacie wybitnych twórców kultury. Lista jest długa, począwszy od Sokratesa, Platona, Safony, Aleksandra Wielkiego, a nawet Pana Jezusa i św. Jana, przez Szekspira, Michała Anioła, Ryszarda Lwie Serce, Władysława Warneńczyka, papieża Sykstusa IV, Leonardo da Vinci, aż po Hansa Christiana Andersena, Piotra Czajkowskiego, Oscara Wilde, Marcela Prousta, Johna Keynesa.

Na koniec krótki cytat z aktywisty ruchu homoseksualnego, Marshalla Kirka, który przekonuje: „W krótkim czasie zręczna i bystra kampania medialna może przemienić wspólnotę gejowską w matkę chrzestną cywilizacji zachodniej.”
Monika Kacprzak
Przeczytaj również:
Prawo jazdy dla niewidomych, czyli precz z dyskryminacją!

Źródło: http://www.pch24.pl/oswajanie-czyli-kampania-neutralnosci,20790,i.html#ixzz2rmK2Pvj3


Przy okazji zadam Wam jedno nurtujące mnie od jakiegoś czasu pytanie:
Nie wiem czy zauważyliście, ja kiedy oglądam w TV serwis informacyjny to zawsze po informacji o osobach niepełnosprawnych jako następny temat jest wiadomość o biednych zwierzątkach.  Mam nieodparte wrażenie, że jestem poddawany jakiejś stopniowej indoktrynacji, której celem są nieświadomi ludzie.

środa, 26 lutego 2014

☞ Wyprane dusze … wyprane mózgi … ☚◙◙◙◙Rozdarci pomiędzy dwoma światami, które nas nienawidzą. Światami, którymi rządzi szatan. Szatan z sierpem i młotem i szatan ze swastyką.
Pomiędzy nimi, MY, niezłomni, niepokorni, wierni Bogu i Ojczyźnie.

Niestety coraz nas mniej … Coraz więcej naszych rodaków daje się kupić kiepskiej ideologii.
Dlaczego tak piszę? A skąd u nas tylu agentów, donosicieli, normalnych ludzkoPOpodobnych skurwysynów ?
Padają pytania,
czemu w Polsce nie ma Majdanu, dlaczego możliwy był okrągły stół qrwów z prześladowcami.
Dlaczego nic nie można zmienić?
Dlaczego Polska nie jest jeszcze Polską? Po 89 roku ideologia marksistowska zmieniła sposób działania ale cel pozostał ten sam. Polska, kościół, rodzina … MY.
Teraz ubierają to w wolność wyznania, wolność w seksie, wolność ćpania i chlania. Ta wolność to nic innego tylko kruszenie murów człowieczeństwa. Mamy się przyzwyczajać do nowego słownictwa gdzie zabijanie jest ubierane w słowa aborcja i eutanazja.
Qurestwo, sodoma, gomora to wolność dla ludzi. Jedno wielkie zakłamanie. Jedno wielkie oszustwo na czele którego stoi SZATAN CZERWONY LUB BRUNATNY.
Dzięki temu i dzięki uległości Polski i Polaków nie stać nas obecnie na Majdan. Polski nie stać obecnie na obronę Boga, Honoru i Ojczyzny.
Dlatego w Polsce mogą rządzić qrwy i złodzieje … bo milczymy !!!
Bo boimy się prawdy.
Bo boimy się że te mendy mogą nam zrobić krzywdę.
Dopóki się nie obudzimy z letargu, dopóki nie wyzwolimy się ze strachu dopóty będzie to co jest obecnie.
Jest nas wielu tych co pamiętają, co znają piękną historię Najjaśniejszej Rzeczypospolitej lecz brakuje nam zdecydowania. Brakuje nam determinacji i odwagi.
Jeśli uda nam się zrepolonizować lud znad Wisły i Odry to wygramy.

wtorek, 25 lutego 2014

Lindsey Williams - Globalny, walutowy reset i nadchodzący krach.

Pastor Lindsey Williams, od wielu lat przekazuje informacje z kręgów elit na łamach gazet i audycji radiowych. Ostrzegał trafnie m.in. o zmianach cen złota czy ropy, planach destabilizacji Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, które doprowadziły do rewolucji w tych częściach globu, do wojny w Libii i obecnie w Syrii. Ostrzegał przed tym, iż elity chcą zniszczyć Zachodni świat poprzez obserwowaną dziś, zaplanowaną zapaść ekonomiczną, której finalny akt rozgrywa się przed naszymi oczami. Tym ostatnim aktem będzie jak mówi Williams "walutowy reset" i ostatecznie załamanie się dolara. Wszystko to wprowadzone by stworzyć Nowy Porządek Świata na zgliszczach świata Zachodniego.Według elit krach nie ma miejsca wtedy gdy mamy krach na giełdzie albo złoto straci 1000 dolarów na uncji albo nastąpi dewaluacja dolara. Totalny krach będzie według elit po tym jak ustawa zdrowotna "‪‪Affordable Care Act‬" wprowadzona przez prezydenta Obamę, będzie w pełni zaimplementowana oraz gdy banki zostaną zamknięte a pieniądze, które w nich masz przepadną. Stracisz je bezpowrotnie.
Ustawa jest kolejną z serii legislacji wprowadzającą pełną kontrolę nad społeczeństwem USA. Pierwszą tego typu ustawą, która wprowadziła kontrolę nad masami Ameryki był tzw "Patriot Act", dzięki któremu wprowadzono Orwelliańskie państwo policyjne gdzie każdy obywatel jest podejrzany, inwigilowany (co potwierdziły ostatnie informacje przekazywane przez E. Snowdena), gdzie prawa obywatelskie są pogwałcane, gdzie możliwe jest bezterminowe przetrzymywanie obywateli USA w więzieniach, gdzie budowane są obozy koncentracyjne na terenie całego kraju itd. Kolejnym elementem w tej serii antydemokratycznych legislacji ma być ustawa "zdrowotna" dająca pełną kontrolę nad masami pod Nowym Porządkiem Świata. Nie jest to oczywiście ustawa dbająca o zdrowie amerykanów. Obecnie amerykanie, w związku z tą ustawą muszą płacić dziesiątki razy wyższe stawki za ubezpieczenie zdrowotne, a jest to dopiero wstęp. Ustawa ta wchodzi w pełni w życie w styczniu 2015 roku. Tak więc krach nie pojawi się raczej na przestrzeni 2014 roku. "Mamy rok lub półtora" mówi Williams.

Odnosząc się do realiów religijnych i sytuacji w Syrii pastor Williams stwierdził, że 13 września 2013 zatrzymano atak na Damaszek powstrzymując realizację słów Biblii Izajasz 17 ("Oto Damaszek przestanie być miastem, stanie się stosem gruzów. Na zawsze opuszczone jego miasta będą pastwiskiem dla trzód…") i Ezechiel 38 i 39 co było by początkiem wielkiej udręki czasów ostatecznych. Tego dnia Rosjanie powstrzymali atak dogadując się z Zachodem co do problemu syryjskiego arsenału broni chemicznej.

Wracając do scenariusza krachu to elity, z którymi ma kontakt Williams stwierdziły, że na przestrzeni trzech kolejnych miesięcy lub mniej IMF z elitami (wybrani kongresmani i prezydent USA już o tym wiedzą) zrealizują walutowy reset (nie krach). 204 rządy świata dogadały się z IMF-em na rewaluację walut i ustawienie sztucznego pięcioprocentowego parytetu pomiędzy nimi by zatrzymać wojny walutowe. Waluty będą "zresetowane" w odniesieniu do aktywów jakie posiadają kraje. Ameryka ma więcej długu niż reszta świata co doprowadzi do około 30% dewaluacji dolara. Nie będzie to jednak proces natychmiastowy, rozłoży się na przestrzeni kilku miesięcy i doprowadzi do wycofania dolara jako głównej waluty światowej.  W ten sposób elity chcą mieć pełną kontrolę wchodząc w Nowy Porządek Świata. W trakcie realizowania tego procesu banki nie zostaną zamknięte.

IMF rekomenduje po resecie aby wprowadzić więcej podatków, nowe systemy kontroli nad przepływem kapitału, przejęcie funduszy emerytalnych, obniżenie długu narodowego co można przeczytać w poniższej publikacji "IMF Fiscal Monitor: Taxing Times":


W konsekwencji resetu kraje wstrzymają zakup długu USA co da przyczynek dla prezydenta i kongresu by przejąć prywatne fundusze emerytalne by "nie nastąpił upadek kraju". W ten sposób nastąpi w USA konfiskacja i nacjonalizacja prywatnych funduszy emerytalnych. Stało się to już m.in. na Cyprze, Argentynie i Polsce. W tych krajach nie było protestów ponieważ mimo, że rządy ukradły te pieniądze to emerytury i inne zobowiązania były dalej wypłacane. W USA rząd, i finalnie FED, przejmie prawdopodobnie od 30 do 50% środków.

Po tym fakcie nastąpi mocniejsza dewaluacja waluty rozciągnięta na kilka miesięcy (nie nastąpi drastyczny spadek jednego dnia który wszyscy zauważą i będą protestować ale rozciągnie się na kilka miesięcy). Najszybciej będzie to widoczne w cenie ropy, a dopiero z czasem w cenach importowanych produktów. "Cały dług został intencjonalnie stworzony by wprowadzić Nowy Porządek Świata" stwierdził Williams.

Kraje obecnie przygotowują się na walutowy reset. Głównie, jak Williams stwierdza, są to kraje masowo kupujące złoto, takie jak Rosja czy Chiny. Zostanie wprowadzona nowa globalna waluta jednak Pan Williams nie wie jaka, jednak wie, że będzie ona wsparta złotem. Będzie zabezpieczona fizycznym kruszcem. Wiele z prywatnych osób w rządach przygotowuje się na to inwestując w tym kierunku i na czym chcą się wzbogacić. Kraje już wyprzedają dolary jednak nikt ich obecnie nie chce.

Zatem podsumowując mamy najpierw (na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy) reset walutowy, spadek wartości dolara o 30%, wprowadzenie nowej globalnej waluty i w około rok później pełen krach i prawdopodobnie dalsze załamanie się dolara.


Technotronika i przygotowania na NWO.
Budując na terenie Ameryki i właściwie w całym Zachodnim świecie system Smart Grid, którego zasadniczą częścią są montowane w domach inteligentne liczniki "Smart metter" elity przygotowują się na nadchodzące zmiany. Liczniki te, jak mówi Williams parafrazując ludzi z kręgu elit, nie zostały zamontowane w całych stanach bez przyczyny pochłaniając olbrzymie dotacje rządowe. Nie zostały one de facto zamontowane by odczytywać zużycie elektryczności ale by stworzyć otępiałe i pasywne społeczeństwo. Systemy te komunikują się ze sobą pomiędzy domami i wieżami GSM. Używają do nadawania pasmo 905 Mhz, które rezonuje z pracą ludzkiego mózgu, prowadzi to do zaburzania procesów pracy mózgu czy pasywności. Wykorzystując te systemy planuje się zmniejszanie możliwości występowania protestów, skutecznie blokując wszelkie formy niezadowolenia. O systemach tych szeroko opowiada w materiale poniżej Barry Thrower, który pracował nad systemami broni technotronicznych.
Źródło: http://www.prisonplanet.pl/polityka/lindsey_williams_,p1493399071

poniedziałek, 24 lutego 2014

Homo-bomba i mutacja ludzkiego gatunku


Ślady toksycznych substancji chemicznych zaburzających gospodarkę hormonalną człowieka znajdują się niemalże we wszystkich produktach, począwszy od jedzenia, leków, opakowań, detergentów a skończywszy na ubraniach. Ich wszechobecność prowadzi do głębokich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu oraz do głębokich zmian w zachowaniu i wyglądzie ludzi. Według badań naukowych substancje te odpowiedzialne są za to, iż mężczyźni stają się mniej męscy, tj zachowują się jak kobiety, wyglądają bardziej kobieco, a nawet ich zainteresowania stają się bardziej kobiece. U kobiet substancje te wywołują dokładnie odwrotne reakcje. Kobiety stają się bardziej męskie, agresywne, a zaburzenia hormonalne powodują wiele problemów psychicznych i fizycznych. U dzieci zaobserwowano tak dalece idące zmiany jak niewykształcanie się narządów rodnych, zaburzenia w rozwoju mózgu (chłopcy rodzą się z żeńskim mózgiem), zaburzenia w zachowaniu odwrotne od tego na co by wskazywała płeć. U zwierząt badania wykazały, iż substancje te zaburzają rozwój tak dalece, iż płazy, czy ryby rozwijają hermafrodytyczne właściwości.


Obserwowane obecnie zmiany nie są jednak dziełem przypadku ale przemyślanego planu opisanego prawie sto lat temu przez Huxleya w książce pt. "Nowy Wspaniały Świat". Substancje te, zaburzające gospodarkę hormonalną człowieka, prowadzą do powolnej mutacji gatunku ludzkiego by zrealizować plan elit stworzenia "nowego człowieka", który według ich wierzeń ma być hermafrodytą.

TRANSKRYPT:
Alex Jones: Będziemy mieli z nami doktora Group. Cieszę się, że przybył do Austin w Teksasie. Będzie również w programie telewizyjnym jak i wieczornych wiadomościach. Porozmawiamy trochę o Fukushimie, o radiacji i niacynie jodu, a potem przejdziemy do konspiracji wykorzystywania estrogenów we wszystkim by nas kontrolować.

Doktorze oddaję ci głos. Ludzie wiedzą o bisfenolu A i innych rzeczach, ale co z imitatorami estrogenu. Wiem, że twój ojciec był znanym chemikiem, więc jesteś bardzo dobrze zaznajomiony z tematem by go naświetlić. Wytłumacz w czym się to znajduje, co oni robią i jaki to miało wpływ na społeczeństwo.

Dr. Ed Group: Przez ostatnie 10 lat dostawałem coraz większą ilość telefonów nt przewagi estrogenu u mężczyzn, feminizacji i kobiet, które miały zbyt niski poziom testosteronu, wzrastającej ilości raka jajników, raka prostaty, piersi u mężczyzn, dzieci które rodzą się z małymi penisami. To wszystko miało miejsce, więc poświęciłem czas by zbadać temat, starając się zrozumieć i poskładać wszystko razem. Lubię dotrzeć do sedna problemu by go rozwiązać. Doprowadziło mnie to do odkrycia wielu rzeczy o których rozmawiamy w ramach konspiracji. Nie jest to jednak konspiracja ponieważ to się naprawdę dzieje. To jest dosłowna eugenika i depopulacja. I mamy dwa punkty tego działania. Po pierwsze przy kontrolowaniu populacji albo zwiększasz liczbę zgonów, co już robią przez chemikalia i inne rzeczy, lub zmniejszasz liczbę urodzeń. Więc to o czym chciałbym mówić to w jaki sposób oni zmniejszają liczbę urodzeń. I robią to poprzez wykorzystanie wielu środków chemicznych, które zmniejszają poziom testosteronu. To dzieje się nawet w łonie. W łonie płód, w początkowej fazie jest zawsze kobietą i mózg jest kobiecy. Płód zmienia się w mężczyznę pod wpływem działania testosteronu. Sprawia, że zalążki przekształcają się w jądra, a mózg by był albo męski albo żeński. Więc co dzieje się z tymi substancjami zaburzającymi gospodarkę hormonalną…

AJ: To się teraz również dzieje z rybami i płazami… one stają się biseksualne.

DR. Ze względu na chemikalia.

AJ. Nie mówię o aktywności seksualnej, one stają się hermafrodytyczne.
Oni to nam robią, i to jest to co powiedzieli że zrobią w Nowym Wspaniałym Świecie Huxleya.

DR. Dokładnie. I to się dzieje. W Peru rodzi się osiem dziewcząt na jednego chłopca. Kiedy kobieta jest pod wpływem stresu jest więcej poronień chłopców. Jednak przede wszystkim powód numer jeden to pestycydy. Zidentyfikowałem 7 sposobów, 7 rzeczy które obniżają nasz poziom testosteronu. Pierwsza rzecz to pestycydy. Roundup, rozpylany na wszystko, pestycyd nr 1 na świecie, który jest imitatorem estrogenu i blokuje testosteron. Glifosat. Również mamy Atrazin, rozpylany na genetycznie modyfikowaną kukurydzę, produkowany przez firmę Syngenta.

Mamy PCB (dwufenyl polichlorowany) i bisfenole, różne typy substancji zaburzających gospodarkę hormonalną oddziałujących na mężczyzn. Wcześniej widzieliśmy braki testosteronu w okolicach 30 lat, teraz widzimy je znacznie wcześniej. To co mówiłeś wcześniej o żabach, samce żab są zaburzone, o czym nikt nie mówi. W odniesieniu do tego co mówiłeś, chodzi o to, że możesz urodzić się mężczyzną ale mieć mózg kobiety. Kiedy jesteś w łonie…

AJ. Odkryli to u kurczaków. Dlatego jeśli samiec kurczak potrzebuje to może zamienić się w samicę.


DR. Tak jest. Mój pogląd jest taki, że powinniśmy zidentyfikować te rzeczy i ich unikać oraz podnieść poziom testosteronu naturalnie u kobiet jak i u mężczyzn. Dochodzimy w społeczeństwie do sytuacji gdzie mężczyźni są leniwi nie są już dłużej męscy wyglądają jak by byli w ciąży. Wystarczy pochodzić i popatrzeć na tych mężczyzn z brzuchami i kobiecymi piersiami, którzy mają wysoki poziom estrogenów i niski testosteronu. I to się zaczęło od lat 40-ych gdy Rockefellerowie i Rothschildowie…

AJ: Będziesz też mówił jak sobie z tym poradzić. To jest realna sprawa.

DR: To jest realna sprawa i to jest przerażające. Z Rockefellerami będącymi właścicielami Standard Oil i Exxon Mobile… to są produkty oparte na ropie. Więc oni czerpią z tego zyski, sprzedając plastiki…

AJ: Chciałbym coś powiedzieć. Kiedy poruszam ten temat wszystkie media głównego nurtu, liberalne, które są naprawdę autorytarne stwierdzają, że jestem przeciw homoseksualistom, że chemia robi z ludzi homoseksualistów. Słuchajcie ludzie, one robią z żab homoseksualistów.

Przerwa.

AJ: Panie i panowie, informacje które przekażemy mają najwyższe znaczenie. Oddam teraz głos doktorowi Group aby je omówił a ekipa TV, kiedy będzie mówił będzie wyszukiwała hasła. Oto BBC- "Amerykańska Armia rozważa miłość zamiast wojny"- homo-bomba. Chemikalia rozpylane na mężczyzn by mieli kobiece reakcje na wojnę i na wszystko. Kobiety mają średnio 3 razy tyle połączeń pomiędzy półkulami mózgu, co sprawia że są bardziej intuicyjne, właściwie mądrzejsze w wielu kwestiach ale nie potrafiące się skupić i radzić sobie z wojną i śmiercią czy matematyką. Miesiąc temu opublikowano duże badania na ten temat ze skanami mózgu. To są fakty. Nie widzicie kobiet jako mistrzów świata w szachy. Nigdy. Tak samo jak nie widzicie mężczyzn w ciąży. 


Więc mamy "Amerykańska Armia rozważa miłość zamiast wojny". Oto kolejne: WebMD- "BPA powoduje w płodzie produkcję hormonów, które powodują hermafrodytyczne reakcje." I może sprawić, że będziesz miał fizycznie obydwa genitalia, jednak częściej prowadzi do wytworzenia quasi żeńskiego mózgu. To jest nauka głównego nurtu.

Więc ci ludzie nie powinni być nienawidzeni. Ja się nie denerwuję i nie jestem w obsesji, że mężczyźni lubią mężczyzn a kobiety, kobiety. Moja kwestia jest taka, że dokonano tego chemicznie, dlatego zjawisko to eksploduje. Dlatego obecnie kobiety wyglądają inaczej, jak mężczyźni, a mężczyźni zachowują się jak kobiety. Bo oni są kobietami. Pożądają mężczyzn, bo są kobietą. I ja ich za to nie nienawidzę. Faktem natomiast jest to, że napisali o tym w "Nowym Wspaniałym Świecie""Nowym Wspaniałym Świecie, Powrót", który nie jest fikcją. To jest plan. To jest plan chemicznej wojny i to jest to co te chemikalia robią.

Kiedy ja o tym mówię, to media głównego nurtu kompletnie wariują. Kiedy ci mówię, że jeśli twoje dzieci piją z kartoników wyściełanych besfinolem A, to jądra się później wysuną, nie rozwiną się, będą miały problemy, to zmieni mózg i stworzy seksualne reakcje, które są żeńskie. Ale jeśli zrobisz to niemowlętom to skończysz z męsko-żeńską hybrydą. Dlatego jest to obecnie tak niesamowicie popularne, bo dokonano tego chemicznie. Ale dzieje się to też u innych ssaków, innych płazów, ryb. To jest realna sprawa. Mają teraz ryby, które mają obydwie płci, które nie są innym gatunkiem.


Czasami trzy czwarte żab w Houston jest biseksualnych.A media robią sobie żarty, że ja żartuję z homoseksualistów. Ludzie, zrobiono to i to jest jedynie seksualizacja, a co z odsetkiem raka, a co z innymi problemami w organach. Doktorze Group oddaję ci głos. Wytłumacz to ludziom, tą eugeniczną konspirację przeciwko naszym hormonom, to co nazywasz "operacją testosteron".

DR. Mamy trzy punkty. Po pierwsze chcą sterylizacji, po drugie chcą separacji pomiędzy kobietą i mężczyzną i po trzecie chcą manipulować płciami. I robią to dodając te chemikalia kiedy jesteś w łonie i kiedy rozwija się mózg ponieważ nawet jeśli to jest chłopiec i hormony są w porządku ale matka ma w sobie blokery hormonów i substancje zaburzające gospodarkę hormonalną to wtedy mózg dziecka nie dostaje tego co trzeba by być męski i chłopcy kończą z męskimi genitaliami ale żeńskim mózgiem. Genitalia są mniejsze, penis jest najczęściej mniejszy. W konsekwencji oni myślą jak kobiety, chcą zakładać sukienki itd. To zostało udowodnione, że tak się dzieje i dziś dzieje się to na szeroką skalę.

Istnieje tak dużo chemikaliów zaburzających gospodarkę hormonalną…

AJ: I dlatego w Kalifornii mówią, że teraz chłopcy mogą chodzić do jakiej chcą łazienki. Oni zostali zaatakowani chemicznie, i na jakimś poziomie ludzie zdają sobie z tego sprawę. To jest przemyślany plan.

DR: Amerykańskie Stowarzyszenie Chemiczne stworzyło cały plan zakazania BPA w butelkach dla dzieci. Była to jednak technika odwracania uwagi, ponieważ w butelkach tych nigdy nie było BPA. To była zasłona dymna by mogli nadal używać BPA w innych plastikach, do wyściełania puszek itd. Ten cały problem feminizacji ma długą historię, wraca nawet od faktu wprowadzenia kuchenek mikrofalowych ponieważ ‪ftalan‬ jest toksycznym pierwiastkiem zaburzającym produkcję hormonów, który powoduje giętkość plastiku. Więc wprowadzili kuchenki mikrofalowe do podgrzewania jedzenia w puszkach, by kobiety nie musiały już gotować i mogły zasilić siłę roboczą.

AJ: Naukowy doradca Obamy przyznał, że dodadzą to do wody, pożywienia, plastików by zredukować płodność i zająć się inżynierią społeczną. [patrz materiał poniżej]OGLĄDAJ DALEJ>>>

DR: W tym samym czasie oni chcą rozdzielić rodzinę. Kolejny element całej tej sytuacji z operacją "testosteron" jest rozdzielenie rodziny. Oni zdają sobie sprawę z tego, że silna rodzina, gdy żona i mąż są razem mają dzieci. Ale jeżeli będziesz mógł wprowadzić zaburzenie hormonalne, spowoduje to zwiększenie liczby rozwodów i separacji. Mówią, że teraz jest już łatwo gotować "wrzuć puszkę do mikrofalówki"…

Aj: Ale kobiety i mężczyźni są aktywizowani przez stare czynniki. Kiedy mężczyzna nie ma odpowiedniej chemii, kobieta nie jest przyciągana i nie chce się łączyć z mężczyzną na partnerskich zasadach. Nie odnotowuje elementów, które wyzwalane są w mózgu, które aktywują instynktowne działanie. To jest chemiczna wojna.

DR: Dokładnie. Kiedy wprowadzili pigułki regulacji urodzeń… na marginesie kobieta, która je wprowadziła była głową programu eugenicznego. Kiedy wprowadzili te pigułki wiedzieli, że wpłynie to na sposób w jaki kobieta wybiera mężczyznę. Więc to co się dzieje to mamy kobiety na tych pigułkach i one poszukują mężczyzny, który jest jak ojciec, a nie męski mężczyzna. Chcą mężczyzny, który się nimi zajmie. Jednak kiedy przestają używać pigułek regulacji urodzeń…

Aj: Wytłumaczmy. Mózg kobiety na tych pigułkach dostaje informacje, że kobieta jest w ciąży, przez co poszukuje mężczyzny, który jest mniej męski, kiedy w normalnych sytuacjach kobieta poszukuje super męskiego mężczyznę. Jednak wprowadzając je w sztuczny stan wybierają chłopaka błędnie. Co potem prowadzi do rodzenia słabych jednostek, które są bardziej uległe.

DR: Dokładnie tak. I oni o tym wiedzą, dlatego nie chcą silnych relacji, silnych rodzin, i żeby ludzie mieli wiele dzieci. Wiedzą, że jak uda im się złamać wartości rodzinne to to również wpłynie na dzieci. Więc robią to stosując pigułki kontroli urodzeń, chemikalia w jedzeniu, w powietrzu… Metale ciężkie zaburzają gospodarkę hormonalną, aluminium, rtęć, ołów, kadm, wszystkie detergenty, DDT. DDT, Agent Orange, wszystkie pestycydy powodują zaburzenia hormonalne i wszystkie blokują testosteron i wpływają na ilość estrogenu.

AJ: To co zauważyłem to podobne substancje chemiczne działają na ptaki, dlatego DDT powoduje cieńsze skorupki jajek, ale również powoduje, że większość kurcząt będzie samicami. One przechodzą przez podobny program zmian hormonalnych. Dlaczego jesteś przeciwko homoseksualnym ptakom? Czy nie wszystko powinniśmy wysterylizować? [sarkazm]

DR: Ja jestem przeciwny działaniu rządu i chcę tylko przekazać to co odkryłem by wszyscy się obudzili. Jedną z najnowszych rzeczy, są środki dezynfekujące do rąk. Spójrzmy ile ich obecnie jest. Środki dezynfekujące do rąk są robione na bazie alkoholu, a alkohol sam w sobie -piwo, wino, to substancje zaburzające produkcję hormonów. Obniżają poziom testosteronu.

Ludzie zmienili tryb życia, przestali ćwiczyć- co zmniejsza poziom testosteronu. Każda z tych rzeczy jest częścią planu.

Rockefeller jest odpowiedzialny za stworzenie porno [sponsoring badań A. Kinseya]. Jak spojrzymy dzisiaj na chłopaków, którzy urodzili się z niskim testosteronem, lub niskim poziomem testosteronu w łonie, wzrastają bardziej sfeminizowani i boją się kobiet. Nie są dostatecznie męscy. Są zadowoleni, co jest techniką odwracania uwagi, oglądając porno, masturbując się, zamiast wyjść i znaleźć sobie kobietę. 

AJ: Wszystko o czym mówisz jest dowiedzione i było w badaniach. Pisali, że spopularyzują porno nie dla rozrywki, ale by dać ludziom substytut by realna sprawa nie doszła do skutku, i by zniszczyć relacje.

DR: To idzie jeszcze dalej z prezerwatywami i wibratorami, ponieważ ostatnie zawierają dioksyny. Wsadzając to do kobiecych narządów, narusza się kanał pochwowy, narusza naturalną produkcję testosteronu i estrogenu przez jajniki. Środki plemnikobójcze, które są w prezerwatywach, które są robione z plastików, takie jak Nonoxynol-9 powodują w kanale rodnym wysoki poziom toksycznych substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, estrogenu czy testosteronu. Podobnie u mężczyzn wnikając w ich genitalia. Potem te substancje trafiają do wody. Wszystkie te pigułki kontroli narodzin zanieczyszczają naszą wodę.

AJ: I to niszczy życie wodne.

DR: Tak jest, to niszczy życie w wodzie. Nawet niedźwiedzie polarne na Antarktydzie, mimo, że nie jedzą tego przetwarzanego jedzenia, ale woda jest tak zanieczyszczona, że samicom niedźwiedzi polarnych rosną penisy.

AJ: Widziałem to. Pokażmy artykuł o środkach dezynfekujących do rąk i niedźwiedziach. Jesteś homofobiczny bo nie chcesz żeby samice niedźwiedzi polarnych miały męskie genitalia.
Co byś chciał powiedzieć progresywnym mediom, które zaatakują te informacje.

DR: Oni po prostu nie wiedzą o czym mówią.

AJ: Nie, nauka jest teraz homofobiczna.

DR: Oni nie chcą słyszeć prawdy, bo tu chodzi o pieniądze. Oni muszą wymyślić co robić z półproduktami przetwarzania ropy. Więc oni zarabiają pieniądze powodując u ludzi choroby, dodając te wszystkie plastiki i produkty ropopochodne by przez to realizować eugenikę. Nie będziesz przez to mógł mieć dzieci, będziesz miał niski testosteron, będziesz miał depresję, zaczną wypadać ci włosy, będziesz gruby, nie będziesz czół się atrakcyjny, nie będziesz chciał już więcej seksu itd. I dalej to co oni zrobią, to sprzedadzą ci viagre bo jesteś impotentem i sprzedadzą ci testosteron. Oni wymyślili chorobę andropauzę. Takiej choroby nie było kiedy my żeśmy dorastali. Andropauza jak menopauza, to jest niski poziom testosteronu u mężczyzn. Więc oni mają wszystko dobrze przemyślane by z drugiej strony sprzedać ci leki na receptę, podawać ci testosteron i viagre. A viagra sama w sobie zawiera ftalan‬, który zaburza poziom testosteronu. Więc dają ci viagre, która zaburza produkcję twojego testosteronu.

AJ: Znaleźliśmy artykuł nt niedźwiedzi polarnych, których genitalia się zmniejszają. No ale co w tym złego, potrzebujemy homoseksualnych niedźwiedzi polarnych… Chodzi mi o to, że jak nie lubisz Obamacare to jesteś rasistą a jak wskazujesz, że pentagon i globaliści oficjalnie dodają to wszystko do jedzenia i wody by zmniejszyć płodność i zniszczyć społeczeństwo… oni prowadzą wojnę przeciw kobietom i mężczyznom w ich naturalnych relacjach, mówiąc obecnie, że sam nawet akt heteroseksualny jest aktem nienawiści i powinien być usunięty. I to dzieje się na poziomie kultury więc jest akceptowalne przez "nową kulturę". Jest to promowane przez tych na szczycie władzy, którzy są w istocie hiper-męscy i hiper-kobiecy działający by zniszczyć ich konkurencję. To jest EKSTREMISTYCZNY, ultra-hitlerowski program i jest obecnie realizowany. 

Koniec transkryptu.

Źródło: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/homobomba_i_mutacja,p1221588289