poniedziałek, 16 czerwca 2014

Kanada: napaść na kardynała podczas Marszu dla Życia!


Femen France poinformował na Facebooku o zaatakowaniu przez Femen Kanada uczestników Krajowego Marszu dla Życia. Feministki stwierdziły również, że „aborcja jest świętością!”.


Od kilkunastu miesięcy trwają antyrodzinne akcje feministycznej grupy Femen, polegające na fizycznych atakach na obrońców życia. Znane z półnagich występów aktywistki omamione wizją powszechnej swobody seksualnej atakują zarówno biskupów, jak to miało miejsce w Belgii i Hiszpanii, czy chrześcijańskie miejsca kultu – jak np. w Rosji. Teraz poszły jeszcze o krok dalej.

Kanadyjskie feministki zaatakowały uczestników tamtejszego Marszu dla Życia. Ich wściekłość wzbudził sprzeciw wobec aborcji.

Marsz obrońców życia zgromadził w stolicy Kanady, Ottawie, 250 tys. ludzi. Dwie rozhisteryzowane aktywistki Femenu, jak zwykle półnagie,  wtargnęły na trybunę atakując fizycznie ks. kard. Cypriena Lacroix, arcybiskupa Québecku.

Napaść feminazistek była wielkim szokiem dla znajdujących się tam licznych dzieci, których rodzice przyprowadzili na manifestację przywiązania do życia i wartości rodzinnych. Zamiast tego feministki zafundowały zebranym sceny bluźniercze i wulgarne.Kra, FLC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz