poniedziałek, 31 marca 2014

Czterech pancernych, TVP i Święto


1 marca - Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - TVP postanowiła uczcić kolejnym wznowieniem emisji serialu „Czterech pancernych i pies”. Ruki wierch!!


Gdzieś w dalekiej, zasypanej śniegiem Syberii młody Polak uczy się trudnego myśliwskiego fachu. Jego nauczycielem jest stary i doświadczony Jefim Siemionycz. Nauka młokosowi przychodzi z łatwością, ma celne oko i potrafi opanować emocje stając oko w oko z postrachem tajgi tygrysem. Polak ma kolegę Gruzina…

Tak rozpoczyna się pokazywany niezliczoną ilość razy – na przemian ze „Stawką większą niż życie” – serial „Czterej pancerni i pies”. Wraz ze zbliżająca się wiosną TVP postanowiła poraz kolejny uraczyć widzów opowiastką o bohaterskiej Armii Czerwonej bijące Germańca. Krasnoarmijcom towarzyszą polscy żołnierze i pies.

Na rozpoczęcie kolejnej emisji „Pancernych” wybrano 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Czy po to, by puścić oko do okołotelewizyjnych towarzyszy wspominających strzelanie do „bandytów z AK i NSZ” ze łzą w oku i którym wspominkowe filmy o „Wyklętych” psują humor?Miłosz NawrotnyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz