piątek, 22 marca 2013

Illuminati robią porządki na Bliskim Wschodzie


W marcu 2007 roku emerytowany generał Wesley Clark powiedział w programie Amy Goodman że Pentagon już od września 2001 ma plany obalenia rządów siedmiu islamskich państw: Iraku, Syrii, Libanu, Libii, Somalii, Sudanu i Iranu.
Richard Evans (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

W roku 1997 grupa Republikanów założyła organizację non-profit Project For A New American Century (PNAC). W swojej pierwszej białej księdze zatytułowanej Odbudowa Amerykańskiej Obrony, zaproponowali obalenie Saddama Husajna i zmianę mapy politycznej całego Bliskiego Wschodu. Przyznali jednocześnie że przekonanie do tego planu Amerykanów może zająć sporo czasu “w przypadku braku katalizatora w postaci katastrofalnego wydarzenia w rodzaju nowego Pearl Harbor.”(str. 51)

11 września był dokładnie tym co mieli na myśli.
W roku 2000 amerykański Sąd Najwyższy zaprzysiągł kolejnego Busha na 43-iego prezydenta USA. Ten czekał do 11 września, po czym zaczął zmieniać świat.

W marcu 2007 roku emerytowany generał Wesley Clark powiedział Amy Goodman w jej programie telewizyjnym Democracy Now, że Pentagon już od września 2001 (przynajmniej) ma plan obalenia rządów siedmiu islamskich krajów: Iraku, Syrii, Libanu, Libii, Somalii, Sudanu i Iranu. Jeśli nie widzieliście jeszcze tego odcinka na YouTube – to warto go obejrzeć.
W tamtym czasie byłem nastawiony sceptyczny do pomysłu tak dużej operacji militarnej USA, ponieważ wszyscy wiedzieliśmy że administracja Busha kłamała na temat Iraku w kwestii broni masowej zagłady, uranu, mobilnych laboratoriów pracujących nad bronią biologiczną i reszty podobnych bzdur.

W roku 2007 amerykańska armia okupowała jedynie Afganistan i Irak, więc zadawałem sobie pytanie: “W jaki sposób Biały Dom przekona Amerykanów do inwazji na Syrię, Libię, Somalię, Sudan i Iran?”
W roku 2011 odpowiedź była już prosta. Niepotrzebne wojny z Syrią, Libanem, Libią, Somalią i Sudanem zostaną przeprowadzone pod przykrywką puczu wojskowego i rewolucji, a amerykańska armia i CIA będą wspierać fałszywe ruchy demokratyczne.


Pamiętacie te bzdury o “arabskiej wiośnie” i spontanicznej rewolucji przeprowadzonej za pośrednictwem Twittera w Egipcie, Tunezji i Libii?
Czy Stany Zjednoczone są odpowiedzialne za te wojny domowe i fałszywe ruchy demokratyczne? Oczywiście że tak!

Pamiętacie rok 2011, gdy libijska Al-Kaida nie mogła poradzić sobie z libijską armią Kaddafiego, a USA i NATO wymusiły utworzenie strefy zakazu lotów nad Libią i wystrzeliły setki pocisków z krążowników dla wsparcia Al-Kaidy i rebeliantów?
20 października 2011, gdy zabito Kadafiego, Libia była już mocno pokiereszowana wojną. Jednak nikt w Ameryce nie poczuwał się do winy za to że ich kraj pomógł w zniszczeniu Libii. Większość ludzi wciąż wierzy że były to spontaniczne rewolucje ludzi walczących  o demokrację. Nikt już nie pamięta planów PNAC dla zmiany oblicza Bliskiego Wschodu?

RUCH OPORU KADAFIEGO ZABIJA AMBASADORA USA

W zeszłym miesiącu w ataku na konsulat amerykański w Benghazi straciliśmy ambasadora Stevena. Prasa chce byśmy uwierzyli że przynieśliśmy Libijczykom “wolność i demokrację”, nie chaos i śmierć. Chcą ukryć fakt istnienia Zielonego Ruchu Oporu (Zielonej Armii) walczącego z NATO i jego sprzymierzeńcami z Al-Kaidy, mimo że wie o tym każdy mieszkaniec Libii. Członków Zielonego Ruchu Oporu nazywa się tam “Tahloob” (arab. lojaliści Kadafiego).
W rzeczywistości to Zielona Armia zniszczyła amerykański konsulat w Benghazi 11 września 2012. Od czasów śmierci Kadafiego w październiku 2011 ruch oporu jest coraz aktywniejszy. Atakują każdy cel związany z NATO, likwidują też Libijczyków którzy zdradzili Kadafiego i sprzymierzyli się z NATO. Incydent w Benghazi był dla nich jedynie kolejnym atakiem wymierzonym w tych, których postrzegają jako nielegalnych, powiązanych z NATO okupantów ich kraju. Kraje NATO oraz ich media ignorują wszelkie informacje o Tahloob. 

Egipt – prezydent Muhammad Morsi z radykalnego Bractwa Muzułmańskiego zastąpił umiarkowanego Hosni Mubaraka, mimo to niepokoje społeczne w Egipcie wciąż trwają. Podczas gdy Obama i Romney obwiniają się nawzajem i debatują nad tym czy administracja Obamy jest winna niedostatecznej ochrony konsulatu w Benghazi, nie słychać żadnej poważnej dyskusji na temat tego, czy armia amerykańska w ogóle miała prawo do wspierania tej sztucznej rewolucji!

WOJNY BEZ MANDATU

Co gorsza amerykański Kongres zapomina o tym że wypowiedzenie wojny należy do jego konstytucyjnych kompetencji, o czym media zresztą również milczą. CIA nie powinno decydować o tym czy idziemy na wojnę. To Kongres powinien nad tym debatować i podejmować decyzję, po to by kongresmeni mogli być rozliczani z tego przez Amerykanów w trakcie wyborów.

W Ameryce trwa debata konstytucjonalistów na temat tego czy Obama nadużył swoich kompetencji w przypadku Libii, ale również ta sprawa jest ignorowana przez media!

“20 maja 2011 minął 60-ty dzień działań wojennych armii USA w Libii (przeprowadzanych w ramach rezolucji ONZ). Jednak mimo upłynięcia ostatecznego terminu, prezydent Obama nie szukał autoryzacji ze strony Kongresu.  Poinformował go jedynie że nie potrzeba żadnej autoryzacji, ponieważ dowództwo nad amerykańskimi siłami przejęło NATO, poza tym udział USA w tej operacji jest mocno ograniczony.3 czerwca 2011 amerykańska Izba Reprezentantów udzieliła reprymendy prezydentowi Obamie za podtrzymywanie amerykańskiej obecności w libijskich operacjach NATO, co uznano za pogwałcenie rezolucji  War Powers Resolution.”

Na jakim etapie robienia porządków na Bliskim Wschodzie jesteśmy? Piątek, 19 października 2012 bomba samochodowa w chrześcijańskiej części Bejrutu zabiła osiem osób, w tym libańskiego generała Wissama al-Hassana oraz raniła ponad 80 innych.

Dwa dni później podobna bomba wybuchła na chrześcijańskim starym mieście w Damaszku. Kolejne dwa dni później, 23 października, trzy bomby samochodowe zabiły w Bagdadzie dziewięć osób i raniły 26.
Jeśli ktoś zastanawia się nad tym kto mógłby zrobić coś takiego, powinien przypomnieć sobie o planach PNAC i słowach generała Wesleya Clarka.

Źródło:http://radtrap.wordpress.com/2012/10/26/illuminati-robia-porzadki-na-bliskim-wschodzie/

czwartek, 21 marca 2013

Ze stron ministerstw znikają narodowe symbole


Jak ustalił portal Niezalezna.pl, za rządów Platformy Obywatelskiej ze stron internetowych czterech resortów zniknęły symbole narodowe. Symbolikę państwową i odwołanie do barw narodowych oraz godła zastąpiono “nowoczesnym” logotypem.

Po informacji od zaniepokojonego czytelnika o symbolach państwowych, które zniknęły ze strony Ministerstwa Finansów, postanowiliśmy przyjrzeć się całej sprawie bliżej. Okazuje się, że strona internetowa resortu finansów nie jest jedyną, z której zniknęły odwołania do symboli i barw narodowych.
Za rządów Platformy Obywatelskiej godła narodowego ze swoich stron internetowych pozbyły się jedne z najważniejszych i najbardziej reprezentatywnych resortów. Symboli polskości próżno by szukać na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na wspomnianej już stronie Ministerstwa Finansów. Największe zdumienie budzi jednak brak symboli odwołujących się do narodowego dziedzictwa na stronie… Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zwróciliśmy się do przedstawicieli resortów z pytaniem, czy zmiana layoutu i związane z nią usunięcie symboli narodowych było decyzją odgórną, czy też każde z ministerstw indywidualnie podejmowało decyzje w tej sprawie. Warto też zwrócić uwagę, że z nazwy Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej nagle zniknęła nazwa naszego kraju.

Sprawę będziemy monitorować i na łamach portalu Niezalezna.pl postaramy się wyjaśnić przyczyny usuwania narodowych symboli z oficjalnych stron internetowych polskich ministerstw.

http://niezalezna.pl/

Ponieważ Polska istnieje jako państwo już tylko na mapie, a w rzeczywistości jest prowincją podporządkowaną Unii Europejskiej i jej żydowskich przywódcom – PO całkiem logicznie wychodzi z założenia, że niby po co komu jakieś symbole narodowe, zwłaszcza że sam naród na ogół ma takie sprawy w dupie, ćwicząc 24 godziny / 7 dni trudną sztukę przeżywania w demokratycznym państwie prawa.

Do stanu utraty państwowości przysłużył się zresztą również PiS.
Admin.

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2013/02/21/ze-stron-ministerstw-znikaja-narodowe-symbole/

środa, 20 marca 2013

Domowe sposoby na grypę


 Wciąż trwa znienawidzony przez wszystkich okres ochronny dla wszelkiej paskudy, która wywołuje przeziębienie i grypę. Warto znać co najmniej kilka sposobów na to, jak szybciej pozbawić siebie lub swoje dziecko uporczywego kaszlu czy męczącego kataru.Jest kilka sposobów, które od kilkudziesięciu lat stosuję w swoim domu, a których nauczyła mnie mamusia. Sama leczyłam w ten sposób swojego męża i dzieci, a teraz leczę wnuki.

Zacznijmy od kaszlu, którego zazwyczaj próbujemy pozbyć się najprędzej. Każdemu polecam (choć nie każdy lubi) słynny w moich rodzinnych stronach syrop z cebuli. Aby go przyrządzić, wystarczy posiekać cebulę i zasypać cukrem (ilość dowolna, wedle potrzeb). Potem słoiczek powinien czekać w ciemnym miejscu aż cebula puści sok. Łyżeczkę tak przygotowywanej substancji zwykłam podawać trzy razy dziennie. Naprawdę pomaga! Bardzo podobnie przygotować można syrop z buraków ćwikłowych – ale trzeba mieć buraka. Dajmy tutaj trochę więcej cukru niż do cebuli, np. cztery łyżeczki i po jednym dniu odstawienia na bok, taki syrop można pić.Są również specjalne miksturki na kaszel, na mleku. Skuteczniejszą jest mleko z czosnkiem i masłem (po łyżeczce na szklankę, podawać na gorąco), ale dzieci bardziej wolą mleko z miodem. Można również przygotować specyfik z dwiema główkami czosnku, sokiem z dwóch cytryn, czterema łyżkami miodu i dodać to do dwóch szklanek przegotowanej wody. Po dwóch dobach można to podawać, ale za tym nie przepadają nawet dorośli!

Drugą, okropnie irytującą sprawą jest katar, który nie pozwala nam spokojnie spać, jeść, mówić, a nawet patrzeć w telewizor. Tu sposoby wydają się mniej skuteczne, bo przynoszą ulgę po dłuższym czasie, niż w przypadku kaszlu, ale i tak są najszybsze! Jeden z tych sposobów – wyjątkowo brzydko pachnący – znam jeszcze z lat pięćdziesiątych. Otóż okazuje się, że na nos działają… stopy! Proponuję wieczorem moczyć nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli i musztardy! Działa! Jeśli mamy w domu zioła, dobrym sposobem są proste inhalacje – polecam bardzo łatwo dziś dostępne miętę, rumianek i majeranek. Jeśli do tego wszystkiego dodamy do swoich posiłków duże ilości tartego chrzanu, ulgę powinniśmy poczuć naprawdę szybko.

W czasie grypy warto też zadbać o odpowiednie odżywianie – dobry rosół na zdrowej, dorodnej kurze jest tutaj podstawowym daniem. Nie zaszkodzi posiłków uzupełniać np. naparem z lipy (2 łyżeczki suszonych kwiatów lipy zalewa się wrzątkiem i parzy przez około 10 minut, bardzo smaczne!). Można go stosować zamiennie z przygotowywanym tak samo naparem z mięty lub tymianku.

Nie muszę pewnie mówić – choć mężczyznom należy to przypominać – że przez parę dni po prostu TRZEBA leżeć pod pierzyną. Dziś istnieją specjalne nawilżacze powietrza, ale starszą, najprostszą i najtańszą metodą jest tradycyjne wieszanie mokrego ręcznika na kaloryferze. I dużo pić! Czasem można do napoju dodać jakiegoś alkoholu.

Na koniec ciekawostka – moja babcia stosowała podczas przeziębień jeszcze jedną metodę – brała liście kapusty zanurzone wcześniej w gorącej wodzie. Kładła je nam na szyi i owijała szalikiem. Po kilku minutach takiego okładu zmieniała liście na następne i tak ze trzy kolejki. Ja dziś wiem, że to podobno zawarte w liściach związki siarki oraz sól potasowa powstrzymują rozwój stanu zapalnego, ale skąd mogła to wiedzieć ponad sześćdziesiąt lat temu moja babcia?

Regina Jackowska
http://www.pch24.pl/

wtorek, 19 marca 2013

Gigantyczne trzęsienie ziemi na zachodnim wybrzeżu USA ?


Autor: GlobalnaSwiadomosc

Już od dłuższego czasu spekuluje się na temat możliwości wystąpienia gigantycznego trzęsienia ziemi na zachodzie USA. Naukowcy przewidują, że takie trzęsienie, wcześniej czy później, będzie musiało mieć miejsce. Jaka będzie siła tego trzęsienia nie wiadomo, ale będzie ono na pewno co najmniej porównywalne z tymi, które ostatnio nawiedziły Japonię i Chile, ale może być jeszcze bardziej katastrofalne w skutkach.
 
Ostatnia seria niezwykłych zdarzeń, na zachodnim wybrzeżu USA, trwająca już kilka miesięcy, wzbudziła obawy tak naukowców, jak i mieszkańców tamtych regionów, iż trzęsienie takie może mieć miejsce w bardzo bliskiej przyszłości.


Najpierw odkryto pola lawy z podmorskiego wybuchu u wybrzeży Oregonu, przy czym zanotowano setki niedużych wstrząsów podwodnych. Proces ten trwa nieprzerwanie już od sierpnia 2011 roku i wydaje się nasilać (link). Kilka dni później, w południowej części Kalifornii, w San Diego, mieszkańcy całego regionu zaczęli wydzwaniać pod numer 911, aby zgłosić zapach "płonącej ropy naftowej" (link). Następnie wzgórza Side Hill / Santa Barbara (na północ od Los Angeles) zaczęły się "dymić", sprawiając wrażenie jakby całe od spodu się paliły (link).

Na wzgórzach Pisgah, leżących na linii łączącej Oregon ze stanem Waszyngton, ukazały się tajemnicze pióropusze dymu, które zaczęły się coraz intensywniej podnosić z tamtejszych pokładów lawy.  W połowie lutego br. Baja California została nawiedzona przez serię trzęsień ziemi, z których największe miało siłę 6,0 Richtera (link).

Wszystkie te zdarzenia wskazują na nieustannie wzmagające się procesy sejsmiczne, w pasmie uskoku San Andreas, na którym leżą zachodnie stany USA. Procesy te mogą być zapowiedzią przewidywanej już od jakiegoś czasu katastrofy w tym regionie.

poniedziałek, 18 marca 2013

Wizje Ojca Pio


Niewielu słyszało, że podczas swojego życia zakonnik doznawał objawień o charakterze profetycznym. Choć żył on na przełomie dwóch poprzednich stuleci, zasługuje na miano współczesnego mistyka jak nikt inny.

fot. East News
Jego prawdziwe imię i nazwisko to Francesco Forgione, jednak dziś cały świat zna go jako ojca Pio. Urodził się w 1887 roku w Pietrelcinie, zmarł w roku 1968 w aurze świętości. Większość z nas wie, że włoski zakonnik został naznaczony darem stygmatów. Sprawa od zawsze niemal była nagłaśniana do granic możliwości, stąd głównie ten aspekt życia ojca Pio tkwi w naszej głowie. Niewielu jednak słyszało, że podczas swojego jakże trudnego życia, zakonnik doznawał objawień o charakterze profetycznym. Choć żył on na przełomie dwóch poprzednich stuleci, zasługuje na miano współczesnego mistyka jak nikt inny. Otóż ojciec Pio, dzięki swoim zasługom stał się przewodnikiem duchowym bardzo wielu ludzi, którzy również dziś kierują się jego nauką. Ponadto większość jego wizji dotyczy końca świata i Dnia Sądu Ostatecznego, a jest to tematyka dziś niezwykle aktualna. Francesco Forgione większość swojego życia spędził w klasztorze braci mniejszych kapucynów w San Giovanni Rotondo, gdzie, nawiasem mówiąc, żył aż do śmierci.

To tutaj niemal codziennie zjawiali się wierni, pragnący nade wszystko choć na chwilę spotkać się z najsłynniejszym współczesnym zakonnikiem. Niewiarygodna popularność była spowodowana głównie przez stygmaty na ciele zakonnika. Tajemne znaki pojawiły się w 1918 roku i nigdy już nie zniknęły. Przez ponad 50 lat ojciec Pio nosił ciężar ran Chrystusa i borykał się z cierpieniem, jakiego większość z nas nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić. Wśród wiernych, jeszcze za życia zakonnika krążyły opowieści o jego nadprzyrodzonych umiejętnościach. Dziś interesuje nas przede wszystkim dar jasnowidzenia. Ojciec Pio pozostawił po sobie wiele przepowiedni dotyczących przyszłych losów świata. Zadziwiające, że początkowo sam nie zdawał sobie sprawy, że wizje, których doznawał są czymś nadzwyczajnym.A wszystko przez to, że pierwsze z nich pojawiły się, kiedy Franciszek był jeszcze małym dzieckiem. Może to zabawne, ale najzwyczajniej w świecie przez wzgląd na niewinną dziecięcą naiwność myślał, że wszyscy ludzie posiadają tego typu zdolności. Dlatego między innymi nie wspominał o nich, traktując jako przysłowiowy chleb powszedni. Z czasem jednak zaczął spostrzegać swoją inność coraz wyraźniej. Niektóre doświadczenia mistyczne Pio opisywał w listach do swojego powiernika i opiekuna duchowego, ojca Augustyna. Poniżej przytaczamy krótkie fragmenty jednego z nich. Korespondencja pochodzi z 7 kwietnia 1913 roku. A pisał ojciec Pio takie oto słowa:
"Mój drogi Ojcze, w piątek rano [...] ukazał mi się Pan Jezus. Był zdruzgotany i załamany. Ukazał mi ogromny tłum księży, pośród których było wielu dygnitarzy z różnych kościołów. Jedni odprawiali Msze św. bez należnego nabożeństwa, inni ubierali lub zdejmowali szaty liturgiczne bez żadnego szacunku. [...] Zapytałem dlaczego tak cierpi. Nie odpowiedział, tylko pokazał mi ukaranie tych księży. Za chwile jednak, patrząc na nich z wielkim smutkiem zapłakał i zobaczyłem jak dwie duże łzy spłynęły po Jego twarzy. Odwrócił się i odszedł stamtąd wypowiadając gorzko pod ich adresem 'Mordercy!'
Zwracając się do mnie powiedział: 'Mój synu, nie wierz w to, że moja agonia trwała tylko trzy godziny. Moja agonia nadal trwa i będzie trwała do końca świata ze względu na Dusze, które bardzo umiłowałem. [...] To potęguje Moje cierpienie i przedłuża agonię. A najgorsze jest to, że ludzie są obojętni, nie wierzą we mnie i gardzą Moja miłością. Ileż to razy Mój gniew jak piorun, chciałem obrócić przeciw nim, ale powstrzymali mnie Aniołowie i Duch miłości, który jest we mnie... [...]".
Bóg wielokrotnie rzekomo zapowiadał, że zbliża się koniec ery ludzkiej. O tym właśnie mówi kolejny bardzo obszerny fragment, w którym Pio opisuje treść jednego z najważniejszych widzeń mistycznych. Jest to tekst wizji ojca Pio, który przytaczamy za Zbigniewem Kozłowskim na podstawie jego słynnej książki pod tytułem „Świat objawiony”.

15 stycznia 1957 roku Zbawiciel nasz, Jezus Chrystus, oznajmił mi wieść następującą:
»Godzina Mego przyjścia [sądu dla trzeciej części ludzkości] jest bliska. Przy tym przyjściu będzie Miłosierdzie, a jednocześnie twarda i straszna kara. Moi Aniołowie powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciwko objawieniu Bożemu. Z chmur powstaną orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogody, burze, pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą jedne po drugich następować w różnych krajach.

Nieustannie będzie padać deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo mroźną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że przede wszystkim jest Bóg. Ci, którzy we Mnie pokładają nadzieję i wierzą Moim słowom, niech się nie boją, bo ja ich nie opuszczę. Szczególnie tych, którzy niniejsze ostrzeżenie podadzą innym dla ich dobra, żeby się ludzie nawrócili i przestali źle czynić.

Kto jest w stanie łaski i szuka opieki Matki Mojej, temu nie stanie się nic. Abyście się na to przygotowali, podaję wam znaki: noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie drzwi i okna, nie rozmawiając z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy. Proście Matkę Moją o opiekę. Podczas gdy ziemia trząść się zacznie, nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Ojca Mego jest godny szacunku. Kto rady tej nie usłucha, ten zginie w okamgnieniu, bo serce jego widoku tego nie wytrzyma. Kto będzie cierpiał nieustraszenie, nie zginie. Zostanie on męczennikiem i wejdzie do Królestwa Mojego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym świecić będzie słońce.

W postaciach ludzkich zstąpią na ziemię Aniołowie i przyniosą z sobą ducha pokoju. Niezmierna wdzięczność uratowanej ludzkości wzniesie się do nieba w gorącej modlitwie dziękczynnej. Kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną, jaką Bóg dopuścił na stworzenia od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.

Powaga czasu skłania Mnie do zwrócenia uwagi wszystkim, że to wielkie niebezpieczeństwo grozi ludzkości, jeżeli się ona nie zmieni. Nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy przyjdzie kara. Ojciec Mój wie, kiedy to nastąpi.

Pamiętajcie o tym surowym napomnieniu, które wam daję. Nie bójcie się, ale tego nie lekceważcie, bo niebezpieczeństwo grozi całej ludzkości. Wobec krótkiego czasu należy go gorliwie wykorzystać, nie poddawać się złu ani nie ustępować. Waszym zadaniem i obowiązkiem jest wskazać na nadchodzące niebezpieczeństwo, ponieważ nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście. Niebo długo bowiem czeka i ostrzega, a ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z białej mgły poprzez noc – noc bez wypowiedzenia wojny. [...]".

W maju 1999 roku ojciec Pio zaszczycił swą obecnością grono świętych, do których dołączył za pośrednictwem ówczesnego papieża Jana Pawła II.

Źródło: http://nwonews.pl/dyskusja,2913,0