środa, 6 listopada 2013

Gates i Clinton pomogą dzieciobójcy?


Kermit Gosnell skazany za okrutne mordowanie nienarodzonych próbuje zrobić z siebie ofiarę i dobroczyńcę. Gosnell z więzienia skontaktował się z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, zajmującą się m.in. promocją aborcji, a także z Clinton Global Initiative. Wierzy, że te organizacje poruszą kwestię reformy systemu sprawiedliwości i więziennictwa.


Według reportera Philadelfia Magazine, Steve'a Volk'a, Gosnell przedstawił siebie jako "żołnierza w wojnie z ubóstwem". Jego klinika aborcyjna znajdowała się bowiem w pobliżu najuboższych rejonów Filadelfii.
Specyficznie pojętą wojnę z ubóstwem prowadzą też obydwie fundacje, do których zwrócił się Gosnell.

Fundacja Billa i Melindy Gates jest oskarżana o toczenie wojny nie tyle z biedą co z biednymi. Organizacja przeznacza miliardy dolarów na redukowanie ich populacji poprzez promocję antykoncepcji. Fundacja przeznaczyła i zebrała 2,6 miliardów dolarów na sterylizację czarnych kobiet w krajach rozwijających się.

Podobne "wartości" reprezentuje druga grupa do której zwrócił się Gosnell - Clinton Global Initiative. Hilary Clinton wychwalała antykoncepcję i aborcję na żądanie zarówno podczas prezydentury jej męża, jak i podczas piastowania funkcji sekretarza stanu już za kadencji Barrack'a Obamy. Według przecieków medialnych, Clinton ma ogłosić swoją biseksualność w mającej trafić do sprzedaży w czerwcu przyszłego roku książce autobiograficznej. Podobno zdecydowała się na nią, gdyż chciała poznać od środka problemy mniejszości seksualnych. Według magazynu „New York”, Clinton została przyłapana na bliskich kontaktach z inną kobietą. Kilka lat temu zastanawiano się także nad naturą relacji, która łączy Clinton z jej podwładną, Pakistanką Humą Abedin. Amerykańska polityk jest zdeklarowaną zwolenniczką liberalizacji prawa dotyczącego małżeństw homoseksualnych. Poglądy Clinton są tym bardziej istotne, że zamierza ona startować w wyborach prezydenckich 2016 r.


Źródła: lifesitenews.com / wp.pl

Mjend

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz