środa, 3 lipca 2013

Rosja ostrzega Obamę: Wojna Światowa z powodu “apokalipsy pszczół” nadchodzi.Russia Warns Obama: Global War Over “Bee Apocalypse” Coming Soon
http://www.whatdoesitmean.com/index1679.htm
Sorcha Faal, 10.05.2013, streszczenie gajowy Marucha.

Szczegóły spotkania prezydenta Putina z amerykańskim sekretarzem stanu, Johnem Kerry, ujawniają skrajne oburzenie prezydenta Rosji faktem, iż Obama bierze pod ochronę gigantów od manipulacji genetycznych, firmy biotechnologiczne Syngent i Monsanto, w obliczu zagrażającej Ziemi zagłady pszczół, która – jak ostrzega Kreml – z dużą pewnością doprowadzi do wojny światowej.

Według protokołu wydanego na Kremlu przez Ministerstwo Zasobów Naturalnych i Ochrony Środowiska Federacji Rosyjskiej (MNRE), Putin był tak wściekły na odmowę reżimu Obamy, aby omówić tę poważną sprawę, że nawet nie chciał przez trzy godziny spotkać się z Kerrym, który udał się do Moskwy z misją dyplomatycznej. W końcu ustąpił, aby nie spowodować jeszcze większego rozdźwięku między tymi dwoma pa,ństwami.W centrum tego sporu leży raport MNRE stwierdzający istnienie bezspornych dowodów, że klasa neuro-aktywnych insektycydów, o skladzie chemicznym zbliżonym do nikotyny, znanych jako neonikotynoidy, niszczy populację pszczół na naszej planecie. Zlekceważenie tego faktu może doprowadzić do zniszczenia zdolności odtwarzania zasobów żywności, koniecznych do przeżycia  mieszkańców naszego świata.

Raport MNRE stwierdza, iż wyginęło już 90% populacji dzikich pszczół i 80% populacji pszczół domowych w USA.

Warto zapamiętać, że Syngenta, wraz z gigantami biotechnologii Monsanto, Bayer, Dow i DuPont, kontroluje obecnie prawie 100% globalnego rynku pestycydów oraz genetycznie zmodyfikowanych roślin i nasion.

Warto też przypomnieć, że w roku 2012 Syngenta została oskarżona przed sądem w Niemczech za ukrywanie faktu, że jej genetycznie zmodyfikowana kukurydza spowodowała śmierć bydła – a także jest przedmiotem pozwu grupowego w USA (o sumę 105 mln USD), ponieważ okazało się, że zatruła swymi chemikaliami (herbicydem Atrazyne) wodę pitną dla ok. 52 milionów Amerykanów w 2000 rejonów wodnych.

Po zwycięstwie w wyborach w 2008 roku, Obama wypełnił  kluczowe stanowiska ludźmi Monsanto, w agencjach federalnych, które są potężną siłą w zakresie polityki żywnościowej, USDA i FDA.  W USDA dyrektorem Narodowego Instytutu Żywności i Rolnictwa został Roger Beachy, były dyrektor Monsanto Danforth Center. Jako zastępca komisarza FDA wybrany został osławiony Michael Taylor, “specjalista” od nowej żywności, były wiceprezes  ds polityki publicznej w Monsanto.

Rosja wstrzymała import zmodyfikowanej genetycznie kukurydzy Monsanto, która najprawdopodobniej powoduje raka piersi i uszkodzenia narządów wewnętrznych.

Tymczasem administracja Obamy w niemal arogancki sposób ignoruje coraz liczniejsze ostrzeżenia naukowców i lekarzy, zgadzając się na faktyczne przejmowanie władzy nad naszą żywnością przez Monsanto i jej podobne firmy.

Aby do zranienia dodać obelgę, w dniu 26 marca Obama po cichu podpisał “Monsanto Protection Act”, który praktycznie uwalnia firmę od wszelkiej odpowiedzialności za skutki stosowania ichnich chemikaliów i spożywania ich produktów. Jest to rzecz niesłychana i nie mająca precedensu w cywilizowanym świecie.

This entry was posted on 2013-05-28 (wtorek) @ 11:40:14 and is filed under Gospodarka, Polityka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. możesz napisz odpowiedź, lub trackback from your own site.

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2013/05/28/rosja-ostrzega-obame-wojna-swiatowa-z-powodu-apokalipsy-pszczol-nadchodzi/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz