poniedziałek, 8 lipca 2013

Konspiracja się sypie. Bilderberg pod lupą mediów!

Kilka dni temu Alex Jones w swojej audycji nawoływał przedstawicieli światowej prasy oraz zwykłych oburzonych obywateli, do protestów przeciwko spotaniu tajnej grupy tzw. Bilderberga. „Powinniście się tam pojawić w liczbie tysięcy ludzi i demonstrować, że nie zgadzacie się z tym co się dzieje”. Na spotkaniach Bilderberga uchwalana jest taktyka działania dla całego świata tzw. „zachodu”, stąd podobne niehumanitarne podejście do społeczeństwa w tak odległych krajach jak Polska czy Hiszpania. Czy nie dziwi was, że wszędzie wprowadzane są przepisy zmuszające do zabójczych szczepień? Że niebo w różnych miejsach globu usiane jest opryskami chemicznymi? Że wszędzie promuje się jako normalne zachowanie homoseksualne, podczas gdy kilka lat temu uznawane było to jeszcze za zboczenie?
Bilderberg jest jedną z głównych macek światowej syjonistycznej ośmiornicy, która oplotła glob spiskiem bankiersko – satanistycznym. Cel ostateczny jest już znany – depopulacja, masowa eksterminacja niemal całej populacji globu. Media, które dotąd udawały, że nic się nie dzieje, tym razem zostały zmuszone do prowadzenia relacji ze spotkania tajnej grupy Bilderberg. I, jak się okazuje, nie było to zupełnie po myśli globalistów!


Oto co mówił Alex Jones na początku swojej długiej relacji (MSM Joins Alex Jones in Exposing Bilderberg):Jesteśmy na żywo z Watford na wschód od Londynu, jesteśmy świadkami historycznych wydarzeń. Setki przedstawicieli międzynarodowych mediów – niemieckie, włoskie, rosyjskie, francuskie, brytyjskie, Associated Press z USA, itd. są tutaj i przekazują relacje ze spotkania grupy, o której mówiło się, że „nie istnieje”. Dzieją się niezwykłe rzeczy, takie jak oficjalne wystąpienie David Camerona, brytyjskiego premiera, który na Sky News Murdocha przyznał się, że jedzie na to spotkanie. Tak więc odtąd zmieniła się wersja z tej, że grupa nie istnieje, na taką, że owszem jest, ale nie taka znacząca jak to się mówi, że nie jest to żadna konspiracja, a coś w rodzaju spotkania G20. Zdyskredytowało to całą strukturę władzy, gdyż w tej chwili udają, że nigdy nie krytykowali ludzi, którzy o tym mówili. A dzieje się to w czasie wielkiego skandalu lobbyingowego w Wielkiej Brytanii.
Byliśmy na barce i gdy tylko wysiedliśmy na ląd, policja spanikowała (…) musiałem wracać 3 kilometry na piechotę, co zresztą mi się przydało jako ćwiczenie. ale co najważniejsze, jest tutaj ze mną osobiście David Icke. Udaje się nam w końcu realizacja planu przebudzenia społeczeństwa – dzięki właśnie takim ludziom jak David Icke, Jim Tucker, ja, George Noory, który reprezentuje pierwsze wielkie media poza mną w USA (…)
Z Davidem Icke po raz pierwszy spotykam się osobiście, jest bardzo miły, podobnie jak jego syn teżsiedzący obok mnie, który zajmuje się stroną davidicke.com.
Jestem pod wrażeniem ilości wydarzeń jakie się tu dzieją… Ludzie są zdumieni tym, że ustawodawcy spotykają się z bankierami, którzy dysponują naszymi bilionami … dlaczego policja próbuje powstrzymać protestujących, których przyszłość jest zniszczona, przed dostaniem się na to miejsce. Jest to niesamowite oszustwo establiszmentu, który próbował ukryć przed nami, że to nie istnieje – to oszustwo zawala się na naszych oczach. Teraz więc rozpoczyna się otwarta debata czemu mają służyć naprawdę takie spotkania.
Jedna rzecz trafiła do policji, jak z nimi rozmawiałem. Jest tylko jeden kraj, w którym liczba zachorowań na raka jest taka jak w USA, jest to Wielka Brytania, z Rosją zaraz za nią – tam średnia życia spadła z 76 lat do 50-coś tam… czyli umierają szybciej niż gdziekolwiek na Zachodzie. Powiedziałem im o wirusach raka, które są umieszczane w szczepionkach, gdyż złapano ich na tym na gorącym uczynku. Mówiłem także o sterylizacji i o tym, że jest to program ustalany na konferencjach Bilderberga. Powiedziałem: „założę się, że twoje dzieci umierająna raka, to samo z twoją żoną czy synem, twoja rodzina nie żyje długo…”.
Policjanci zdumieli się „skąd ty to wiesz?”.
Mówię to już od kilku dni uprzedzając to co napisano na stronie tytułowej w dzisiejszym londyńskiej gazecie Independent: „Połowa Brytyjczyków w 2020 będzie chora na raka”. Ale nigdy nie było dyskusji dlaczego tak się dzieje. Ale przyznają, że to eksploduje! Rak dziecięcy w USA średnio wzrost 10,000 procent! Autyzm to samo. Tak więc program dehumanizacji i depopulacji się rozwija. (…)

Jesteśmy w przełomowym momencie historycznym, gdy ludzkość zauważyła istnienie skorumpowanej władzy, że realizowane są tajne plany ucisku. Niesamowite jest, że media alternatywne stają się tymi głównego nurtu i cała fasada, jak ta w Rumunii za Ceaucescu, upada. Nie przesadzę jeśli powiem, że dzisiaj dałem 15 wywiadów, wczoraj 10, dla mediów międzynarodowych. Większość z nich zgadzała się z tym co mówiłem, jak że NSA szpieguje i jest to nielegalne, że istnieje nielegalny lobbying. Ale pojawili się ci z BBC wyśmiewając wszystko, że nie ma żadnego nielegalnego spotkania, było to jak z komedii. Mówię im – to dlatego was tak nienawidzą, spójrzcie na tytuły jak w Drudge Report (największy internetowy serwis informacyjny w USA) – ludzie już wiedzą! „Internet z piekła. NSA wraz z FBI szpiegują firmy przez internet i wyciągają o nich informacje” – mogą dosłownie śledzić wszystko w momencie gdy piszesz. To jest cytat z mainstreamowych wiadmości. To co mówiłem już 18 lat temu. To wyszło z ustawy telekomunikacyjnej i zostało wprowadzone jako standard na całym świecie przez globalistów by wprowadzić scentralizowaną tyranię korporacyjną. „Program tajnych więzień”,  ”Wielka baza danych” – wszsytkie rozmowy telefoniczne nagrywane na porządku dziennym, New York Times – „Obama nie może więcej już przewodzić”, to było wczoraj. A Obama otwarcie mówi, że „nikt nie podsłuchuje waszych telefonów”. Przecież jest to już jawne, a ten mówi, że jest OK. (…)

To wszystko wychodzi, nie działa już zastraszanie reporterów aresztem by nie informowali o tym szpiegowaniu, represjach, działa w przeciwną stronę. Ich agenci, którzy pracują w systemie departamentowym, przez to zastraszanie występują przeciwko nim. Tak więc sytuacja się odwraca…


Źródło: http://www.monitor-polski.pl/konspiracja-siesypie-bilderberg-pod-lupa-mediow/#more-6413

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz