piątek, 14 czerwca 2013

Znak Bestii 666Czy wiecie, że każdy kod kreskowy na produktach w sklepach na całym świecie ma w sobie znak Bestii czyli 666 ?
Oto dowód:
Super komputer w Brukseli nazwany w skrócie :
B.E.A.S.T ( Bestia !) = Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal


Więcej dowiecie się czytając
http://www.alberto.pl/bruksela.phpNiestety strona zniknęła Tutaj link zastępczy
Plan jest tak by zaczipować ludzi i ich kontrolować - zobacz jaka jest propaganda w mediach:


Chip RFID od 2011 jest w Polskich Dowodach Osobistych ( dla lepszego zabezpieczenia nie twojego bezpieczeństwa )Biblijna Wieża Babilon

Europej
Europejski Parlament w Strasburgu

Głowa kozła w Pentagram
ie


Plakat EuropejskiZajmijmy się teraz symbolika w odniesieniu do powyższego plakatu. Wieża Babel oznacza chęć ludzi w dorównaniu Bogu, wywyższanie się na poziom Boga. Wieża Babel to symbol starożytnego Babilonu, który rownież w dzisiejszym znaczeniu ma bardzo negatywny wydźwięk. Mówi się ze NWO to budowa nowego Babilonu, "modern day Babylon" etc.
Napis na plakacie, "many tongues one voice". Biblijny Bóg widząc pychę ludzkości, która budowała wieże Babel, zniszczył ją i za kare wymieszał ludzkie języki. Należy to oczywiście postrzegać w kategoriach symboliki, zaznaczam to stanowczo. A wiec plakat EU oznajmia nam, ze pomimo różnic językowych, mówimy jednym głosem. Dla mnie, i pewnie nie tylko dla mnie, brzmi to dosyć jednoznacznie... Jeden głos, jeden rząd, może jedna waluta, jedna armia etc. Czyli cele NWO.

Teraz sympatyczne gwiazdki na omawianym plakacie: zauważcie ze są one odwrócone w stosunku do gwiazd na oficjalnej fladze EU i wogóle w stosunku do potocznego wyobrażenia gwiazdy piecioramiennej w kulturze zachodniej i nie tylko. U góry każdej gwiazdki widzimy dwa ramiona, mi, osobie która interesuje się symbolika, przypomina to tzw "goat's head' czyli głowę kozła, ulubionego zwierzątka okultystów.

Kolejna symbolika, dźwigi na wieży, ewidentnie widać ze jest ona nieskończona. Oznacza to ze faza budowy nowożytnego Babilonu, NWO jeszcze trwa, jest w fazie budowy.

Nie bez znaczenia jest także polożenie tej budowli nad woda. Woda to w wierzeniach starożytnych Wenus. Woda to także symbol Lucyfera zgodnie z doktrynami najwyższych ranga illuministów, masonów. Poczytajcie choćby 'Morals And Dogma' Pike'a, naczelne dzieło najbardziej wtajemniczonych wolnomularzy. Można to zatem odczytać jako fakt, ze nowożytny Babilon, który jest w konstrukcji, będzie bazować na Lucyferze, religii Lucyferianskiej, jednej religii światowej do której dążą elity światowe poprzez ekumenizm.

I na koniec perełka, którą zostawiłem na koniec. Zauważcie w lewym dolnym rogu przedstawionych tam ludzi. Dlaczego są kwadratowi? Kolejna symbolika. Zauważcie że klocki lego są kwadratowe, by lepiej się je ukladało, z nich budowało. Kwadratowe głowy to potoczne określenie w wielu językach na osoby, które są w jakiś sposób zindoktrynowane, które wpasowują się swoja postawa w większość obraz etc. Jedna z przedstawionych osób pracuje młotkiem. Symbolika socjalistyczna, co było na fladze ZSRR? Praca, klasa robotnicza etc. Kojarzycie fakty? Unia Europejska to kontynuacja Związku Radzieckiego, twór socjalistyczny, zniewaląjacy jednostkę. Nie bez znaczenia czerwony kolor ubioru tych ludzi.
I najważniejsze na koniec - niemowlę widoczne w lewym dolnym rogu - jest normalne, tzn nie jest kwadratowe? Co to oznacza? Proste, jest za małe by cokolwiek zrozumieć, nie miało szansy być jeszcze zindoktrynowane przez NWO. Umysł tego niemowlęcia jest czysty, wolny, dlatego ma krąglutka glówke.Dlatego Indoktrynacja trwa już od najmłodszych lat :

Czego się uczy dzieci w zerówce


Kreskówka z nawiązaniem do Bohemian Grove
Kalendarz UE dla uczniów szkół średnich bez świąt chrześcijańskich

W kalendarzu UE zabrakło katolickich świąt kościelnych: Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Wszystkich Świętych.
Znalazły się za to Halloween czy Walentynki, a także święta żydowskie, muzułmańskie czy hinduskie.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kalendarz-ue-bez-swiat-to-czesc-glebszego-zla,1,4166903,wiadomosc.html


Revers Niemiecki Dowód osobisty :

Po odwróceniu :Dla porownania Bafomet Templariuszy
Rockefellerowie postawili choinkę z czymś co przypomina głowę Bafometa

http://www.reuters.com/video/2011/12/01/rockefeller-christmas-tree-lights-up?videoId=226086085
"Bafomet - jedno sprzedstawień szatana . Bafomet jest idolem adorowanym przez wysokie stopnie masonerii .
Lucyfer ( z łacińskiego lux-fero) oznacza Niosący światło ..." - już wiadomo dlaczego na choince Rockefellerów
Bafomet jest na gwieździe ( niesie światło ).


Grecy nie chcą nowych dowodów ze znakiem szatana


Kilka tysięcy greków przemaszerowało w niedzielę przez centrum Aten, protestując przeciwko planowanemu przez rząd wprowadzeniu biometrycznych dowodów tożsamości. Twierdzą, że w nowych dowodach ma być ukryta "szatańska" liczba 666 z Apokalipsy św. Jana.

Uczestnicy protestu - głównie ludzie starsi, księża, mnisi i zakonnice oraz kilkudziesięciu członków ugrupowań skrajnie prawicowych - zarzucają też rządowi zamiar zaostrzenia kontroli nad obywatelami.

Demonstrację rozwiązano, gdy tłum dotarł przed gmach parlamentu. Uczestnicy protestu wsiedli do autobusów, którymi przybyli do Aten z całego kraju.Źródło http://poznajprawde.net/11-symbolika/znak-bestii-666.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz