czwartek, 20 czerwca 2013

Joanna Najfeld: Stop aborcji eugenicznej

sigma  KLUB DYLETANTÓW 17.06.2013

W polskich szpitalach abortowane są dzieci, u których podejrzewa się chorobę lub wadę. Lekarze wywołują poród, żeby dziecko umarło. Jeśli przeżyje, to już po porodzie jest zostawiane bez pomocy na śmierć. To zgodne z obecnym prawem aborcyjnym.

dzieci
W polskich szpitalach abortowane są dzieci, u których podejrzewa się chorobę lub wadę.

Zabijane są późno w ciąży. Lekarze wywołują poród, żeby dziecko umarło.

Jeśli przeżyje, to już po porodzie jest zostawiane bez pomocy na śmierć.

To zgodne z obecnym prawem aborcyjnym.

“Kompromis aborcyjny” pochłania każdego roku setki nowych ofiar,

zdecydowana większość z nich to dzieci podejrzewane o chorobę.

Liczba aborcji eugenicznych rośnie dramatycznie z roku na rok. [zobacz tabelę !]Chcemy zakończyć ten horror. Chcemy przywrócić chorym dzieciom prawną ochronę życia równą z tą, którą cieszą się w Polsce zdrowe dzieci.

Zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, która zakaże aborcji eugenicznej. Potrzeba 100 tysięcy, żeby projektem zajął się Sejm. Dwa lata temu pod projektem całkowicie zakazującym aborcji podpisało się 600 tysięcy Polaków.

Zapraszam Państwa do poparcia tegorocznego projektu swoim podpisem. Proszę, aby spróbowali Państwo zebrać podpisy w rodzinie, wśród przyjaciół. Każdy podpis się liczy! Mamy czas tylko do 23. czerwca!

Podpisujemy się na kartach, które można pobrać ze strony akcji RatujDzieci.pl. Tam są wszystkie potrzebne informacje, włącznie z kontaktami do koordynatorów regionalnych akcji w całej Polsce. Kartę podpisową wydrukowała też dobra prasa, m.in. obecny jeszcze w kioskach Gość Niedzielny z 16. czerwca.

Zapraszam też do wysłuchania audycji radiowych tej kampanii z udziałem świadków tematu oraz znanych osób (m.in Radosława Pazury, Przemysława Babiarza, Dominiki Figurskiej i Wojciecha Cejrowskiego). Audycje można bezpłatnie pobierać i odtwarzać publicznie.

Tym, którzy wolą poczytać, proponuję teksty: Zatrzymać Eugenikę w Naszym Dzienniku oraz Dzieci do aborcji w Gościu Niedzielnym.

Możliwość wzięcia udziału w tej akcji zawdzięczamy Komitetowi Inicjatywy Ustawodawczej Stop Aborcji, którego pełnomocnikiem jest Kaja Godek, mama chłopca z Zespołem Downa, a w którego skład wchodzą również dr Wanda Półtawska oraz członkowie Fundacji Pro, która organizuje również pikiety pod szpitalami, w których mordowane są przed urodzeniem dzieci podejrzewane o chorobę.

Główna strona akcji to: RatujDzieci.pl. O przebiegu akcji można też dowiadywać się na bieżąco ze strony StopAborcji.pl.

W imieniu swoim i organizatorów proszę też o modlitwę za powodzenie tej akcji i dziękuję Wszystkim Ludziom dobrej woli, którzy ją wspierają.

Joanna Najfeld

Źródło: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9673&Itemid=53

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz