czwartek, 2 maja 2013

Nie propagandzie homoseksualizmu

Poniżej zamieszczam przykładowy list z protestem przeciw wykorzystywaniu czy wręcz naginaniu faktów historycznych dla celów promocji tajnej broni globalistów: homoseksualizmu. Ten list otrzymałem e-mailem, zamieszczam go bez zmian. Podpisuję się pod jego treścią, jednocześnie zaznaczając, że nie mam dostępu do danych historycznych n.t. preferencji seksualnych „Zośki” i „Rudego”. Uważam, że nie powinno być to treścią analiz historycznych, szczególnie w kontekście promocji homoseksualizmu, która jest częścią depopulacyjnej polityki NWO.
Jednocześnie zaznaczam, że nie mam zamiaruswoimi publikacjami ingerować w czyjś światopogląd czy atakować preferencje seksualne. Jeśli ktoś czuje pociąg do tej samej płci, to jest jego sprawa. Mam prawo jednak robić wszystko by zidentyfikować działania tych zbrodniarzy, którzy za pomocą różnych środków dążą do zmian orientacji seksualnych ludzi.  Pisałem już np. o chemicznych skażeniach opakowań plastikowych, w postaci syntetycznego estrogenu – hormonu żeńskiego, które powodują, że jest coraz więcej homoseksualnych mężczyzn.

Rozpowszechnienie homoseksualizmu i jego promocja jako naturalnej orientacji seksualnej jest bowiem w planach globalnych zbrodniarzy jednym z głównych celów, podobnie jak likwidacja heteroseksualnej rodziny. Chodzi im nie tylko o całkowitą eliminację naturalnej reprodukcji, która jest bardzo trudna do kontrolowania, ale także zniszczenie pięknych uczuć jakimi są miłość kobiety i mężczyzny oraz w następstwie miłość i więź rodzinna.
Dla wyznawców szatana, takie uczucia są przeszkodą w dominacji nad światem, stąd też eskalacja przemocy i zła w mediach, filmach i książkach z jednoczesnym pomijaniem tego co piękne w życiu człowieka.
Niestety, młode pokolenie daje się pociągać satanistycznym ideom, dlatego musimy zacząć energiczniej reagować na ewidentne przejawy zła, takie jak to, o którym mowa poniżej.

Oczekuję od Was dyskusji na ten temat, szczególnie powinniśmy się skupić nad uzyskaniem odpowiedzi na pytanie „jak temu przeciwdziałać”?Zob. też:

Legalizacja pedofilii kolejnym krokiem destrukcji moralności
Geje mogą zmienic stosunki polsko-rosyjskie
„Zośka” i „Rudy” byli gejami? Pisarz Tomasz Piątek wyjaśnia

=================================

WYŚLIJ PROTEST DO:
Dr Anna Engelking
Dyrektor Instytutu Slawistyki PAN
sekretariat@ispan.waw.pl

Prof. dr hab. Michał Kleiber
Prezes Polskiej Akademii Nauk
akademia@pan.pl
kancelaria@pan.pl

Prof. dr hab. Barbara Kudrycka
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
sekretariat.minister@nauka.gov.pl

Jestem dogłębnie wstrząśnięty i oburzony artykułem dr Elżbiety Janickiej z Instytutu Slawistyki PAN pt. „Kamienie na szaniec, czyli mit domaga się analizy”, w którym ośmieliła się bezczelnie zasugerować, że dwóch bohaterskich harcerzy (obaj oddali życie za Ojczyznę) z okresu niemieckiej okupacji Tadeusza Zawadzkiego i Jana Bytnara, znanych powszechnie jako „Zośka” i „Rudy”, miała łączyć dewiacja homoseksualna.
Moje zaniepokojenie potęguje fakt, że osoba propagująca tak haniebną opinię jest pracownikiem państwowej (utrzymywanej z moich podatków) jednostki badawczej, która powinna stać na straży rzetelności naukowej, a nie być wykorzystywana do szerzenia niebezpiecznych ideologii, jaką jest propaganda homoseksualna. Moje zaniepokojenie potęguje fakt, że osoba propagująca tak haniebną opinię jest pracownikiem państwowej (utrzymywanej z moich podatków) jednostki badawczej, która powinna stać na straży rzetelności naukowej, a nie być wykorzystywana do szerzenia niebezpiecznych ideologii, jaką jest propaganda homoseksualna.
Niestety, możemy zaobserwować owoce przyzwolenia świata nauki na propagowanie w polskich uniwersytetach pokrętnej ideologii gender. Jest to groźna doktryna, która wypacza spojrzenie na ludzką płciowość i prowadzi do destrukcji człowieczeństwa, co w moim przekonaniu jawi się jako swoisty filozoficzny holocaust.
Nie godzę się na takie bezczeszczenie naszych bohaterów oraz na zatruwanie umysłów młodych Polaków. Apeluję o podjęcie natychmiastowych działań w celu wyeliminowania z życia nauki i edukacji tak przewrotnych ideologii.
Z poważaniem,

(podpis)


Źródło: http://www.monitor-polski.pl/nie-propagandzie-homoseksualizmu/#more-6155

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz