czwartek, 25 kwietnia 2013

Główny egzorcysta Watykanu ostrzega nowego papieża przed szybką śmiercią


Główny egzorcysta Watykanu ostrzega nowego papieża przed szybką śmiercią

Nie wiem, co o tym sądzić. Ks. Amorth to b. poważny kapłan. – admin.

Gabriele Amorth (zdjęcie po lewej), 88-letni watykański egzorcysta Kościoła katolickiego, który dokonał ponad 70.000 egzorcyzmów, ostrzegł nowego papieża Franciszka (na zdjęciu po prawej), że jemu, jak papieżowi Janowi Pawłowi I w 1978 roku, grozi szybki zgon. “Masoni posiadają swoje oddziały na całym świecie, nawet w Watykanie” – powiedział Amorth w wywiadzie dla włoskiej gazety Il Giornale.)“Nie chcę, żeby tak samo się skończyło, jak z (Albino) Luciani (JP I)”,  kontynuuje Amorth.

Źródło: kath.net“Diabeł tkwi w Watykanie”

Gabriele Amorth, w ostatnich kilku latach regularnie występuje w mediach z powodu jego poważnych oskarżeń przeciwko katolickim przywódcom Kościoła. W 2010 roku dosłownie powiedział, że “diabeł tkwi w Watykanie” i że wiele skandali [tyczących] nadużyć seksualnych i pedofilii jest w pełni potwierdzonych dowodami. Główny egzorcysta mówił otwarcie o “szatańskiej infiltracji” w Watykanie wśród kardynałów i biskupów, którzy nie wierzą w Jezusa i którzy mają związki z demonami.

“Świat jest kontrolowany przez zaledwie 8 osób”

Obecny premier Włoch, protegowany przez Goldman Sachs Mario Monti, według Amortha jest masonem. Tak samo prezydent Giorgio Napolitano. W rzeczywistości wszyscy politycy na świecie są pod kontrolą masonerii i planetę kontroluje zaledwie 6-8 osób, które wszystkie pieniądze mają w swoich rękach.

http://dzieckonmp.wordpress.com

Źródło:http://marucha.wordpress.com/2013/03/26/glowny-egzorcysta-watykanu-ostrzega-nowego-papieza-przed-szybka-smiercia/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz