poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Geje mogą zmienic stosunki polsko-rosyjskie

Poniżej zamieściłem tłumaczenie ciekawego artykułu z angielskojęzycznego wydania rosyjskiej „Prawdy” nadesłany przez  Stanisłaea Sasa z Nowego Jorku, który również dokonał tłumaczenia.
Rosja jak na razie nie akceptuje homoseksualizmu, ani żadnych zboczeń seksualnych jako normy (specjalnie nie napisałem „żadnych innych”, bowiem za nazwanie homoseksualizmu zboczeniem można w niektórych krajach jest przestępstwem). Parady gejów są zakazane na kolejne 100 lat.
Niestety, ten artykuł, jak i większość, także w prasie rosyjskiej, nie analizuje skąd nagle wziął się problem sporego odsetka homoseksualistów, głównie wśród mężczyzn. A przecież od tego trzeba by zacząć.
Okazujesię, że w krajach tzw „zachodu” mężczyni stopniowo tracą swoją „męskość” w wyniku spożywania sztucznego hormonu żeńskiego – estrogenu, który jest zawarty we wszelkich plastikowych opakowaniach!

I tak np. woda w butelkach plastikowych z plastiku PET (polyethylene terephthalate) zawiera znaczne ilości bisfenolu A (BPA) – zanieczyszczenia chemicznie zbliżonego do estrogenu. Potwierdziły to wyniki badać Uniwersytetu Johanna Wolfganga Goethe z Frankfurtu (http://www.sciencenews.org/view/generic/id/41628/description/Bottled_water_may_contain_hormones_Plastics).
Szczególnie groźne są zanieczyszczone bisfelnolem-A butelki dla dzieci. Ludzie kompletnie sobie nie zdają sprawy jakie szkody może poczynić dziecku zwykłe używanie plastikowych butelek. Zanieczyszczenie jest tak groźne, że w Kalifornii już w 2006 roku rozpatrywano zakaz używania materiałów do produkcji butelek, które zawierają ten niebezpieczny składnik (http://www.laleva.org/eng/2006/01/female_hormone_precursor_found_in_plastic_baby_bottles.html).
Nie wiem czy zakaz ostatecznie wszedł w życie, ale jeśli się zna realia, to producenci butelek na pewno zrobili wszystko by ukryć problem przed opinią społeczną.
Jak się okazuje, także inne opakowania zawierają bisfenol-A, niektórzy posuwają się do twierdzenia, że wszystkie opakowania plastikowe aż „ciekną” sztucznym estrogenem (http://www.npr.org/2011/03/02/134196209/study-most-plastics-leach-hormone-like-chemicals).
Bardzo ryzykowne jest np. podgrzewania dań w opakowaniu ze specjalnego papieru nasyconego plastikiem, jak to się dzieje w restauracjach „fast food”.Jaki to może mieć wpływ na męską część populacji?  Taki, jaki można zaobserwować – niektórzy mężczyźni, którzy są mniej uwarunkowani genetycznie na wytwarzanie testosteronu czują się kobietami! I co najgorsze, wydaje im się, że jest to normalne, a przecież unikając plastikowych opakowań znów mogli by być pełnosprawnymi samcami. Problem by znikł, na co dowodem jest to, że zanim pojawiły się opakowania plastikowe, procent męskich homoseksualistów w społeczeństwie był nikły.

Oczywiście, nie można zakładać, że każdy gej jest gejem, tylko dlatego, że objada się daniami z restauracji fast food. Oczywiście są jeszcze uwarunkowania społeczne, psychiczne, genetyczne, ale o tych mówi się dość głośno, natomiast jakoś mało kto kwapi się z publikacjami dotyczącymi sztucznego estrogenu w opakowaniach plastikowych. Dlaczego tak jest? Sądzę, że bisfenol-A w opakowaniach plastikowych nie znalazł się przypadkowo. Jest to jedna z tajnych broni globalistów, których celem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludzkiej na Ziemi. I bardzo im zależy na tym, by społeczeństwo uznało homoseksualizm za normę.

===============================================


Geje mogą zmienic stosunki polsko-rosyjskie

Były prezydent Polski Lech Wałęsa wywołał burzę negatywnych uwag w mediach europejskich, bo powiedział, że homoseksualiści „mają siedzieć w ostatniej ławce w parlamencie, a nawet dalej, bo – za ścianą” Polska sprzeciwia się legalizacji jednopłciowych kohabitacji, która jest ostatnio promowana w Europie. Może to być powód, aby zmienic stosunki polsko-rosyjskie.

Polska jest jednym z ostatnich bastionów prawdziwych religijnych sił na Zachodzie, które nie zgadzają się z „cywilizacyjnym” trendem, ktory daje gejom ten sam status co większości. Polski parlament – Sejm – odrzucił trzy projekty pod koniec stycznia n/t cywilnych praw homoseksualistów. Projekty te dawaly mozliwosc zawierania tak zwanych „umów o partnerstwie”, choć bez szans na adopcję dzieci.

Wśród inicjatorów tych przepisow była partia rządząca Platforma Obywatelska pod przewodnictwem premiera Donalda Tuska. Głosowania pokazały, że partia została podzielona w tej sprawie. Czwarta czesc (50 z 207) członków głosowało przeciw dalszemu rozpatrzeniu. Kilku członków gabinetu nie zgadza się z polityką premiera. Tak więc, minister sprawiedliwości Jarosław Gowin powiedział podczas debaty, że inicjatywa wchodzi w konflikt z artykułem 18 Konstytucji RP, który mowi, że „małżeństwo jest związkiem między mężczyzną i kobietą.” Wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski wcześniej stwierdził, że ludzie, którzy publicznie wystepuja jako homoseksualisci, nie moga pracować jako nauczyciele.

W tym sensie, demarche Wałęsy, jako legendarnego lidera Solidarności i antykomunisty, zadalo potężny cios ofensywie homoseksualnych osób nie tylko w Polsce, ale także w Europie. „Lech Wałęsa to nie jest byly działacz Komsomołu Kwaśniewski, który wystepuje pod sztandarem burżuazyjnej demokracji, wolności, tolerancji i szeroko rozumianej pederastii, jaka tylko może być” powiedzial Vladimir Skaczko, redaktor naczelny Kiev Telegraph, o laureacie Pokojowej Nagrody Nobla.

W piątek w TVN24 Wałęsa powiedział, ze homoseksualisci próbowali zdominować życie publiczne. „Szanujemy większość i demokrację. Większość zbudowała demokrację i demokracja należy do niej. A teraz mamy mniejszość ktora chce przewodzić większości”, powiedział Wałęsa. „Nie chcę tej mniejszości, z która się nie zgadzam, ale jestem tolerancyjny, chociaz w czasie ich parady na ulicach, odwracam głowy moich dzieci i wnuków”, powiedział Wałęsa.

Zaraz po tym oświadczeniu, Wałęsa przestał być „jednym z tych dobrych” dla „tolerancyjnego” Zachodu i nagle stał się „agentem KGB o pseudonimie Bolek”.

Był oskarżany o to, ze ma osobiste problemy natury materialnej, i nie wspiera zdobyczy demokracji. „Mimo doświadczeń prezydencji i lat współpracy z liberalna inteligencja, która była filarem polskiej transformacji – to jest wciąż ten sam elektryk ze stoczni. Jest konserwatywny w swoich poglądach, z Maryja Dziewica w klapie i jest wrażliwy na każdy przejaw „świętokradztwa” (w szczególności, był przeciwny koncertom Madonny w Warszawie), ” napisał niezależny portal Salon24.pl.

Strona ta ubolewa, że Wałęsa nie mógł ukryć publicznej niechęci do homoseksualistów, więc jego zasługi „nie moga być skutecznie wykorzystywane przez państwo polskie.” Co było do przyjęcia 20 lat temu, obecnie jest niedopuszczalne, ” Trudno nie zgodzic się z ta strona, że upadek społeczeństw zachodnich osiągnał szczyt w bezprecedensowo krótkim czasie.

Europejskie i liberalne gazety rozprawiaja się z Wałęsą. Der Spiegel napisał na przykład, że Lech Wałęsa był nietaktownym człowiekiem. Austriacka strona Heute.at napisała, że Wałęsa pozwolil sobie na „szokujący atak na gejów”. Francuska gazeta Le Parisien napisała, że był szczęśliwy, że mogl odpowiedzieć na prowokacyjne pytanie i „pokazał, że nie podziela postępowych poglądów.”

W sytuacji kiedy Francja i inne kraje europejskie w sposób zdecydowany robia krok w kierunku „humanizmu” tej samej płci, nie należalo się spodziewać, że jego zwolennicy w Polsce wyhamuja agresywną obronę ich stanowisk. Dlatego Ruch Palikota partia parlamentarna nominowala Anne Grodzka – pierwszego w historii Polski transseksualnego czlonka parlamentu, na stanowisko zastępcy marszałka Seimu. Lider partii Janusz Palikot powiedział, że jej kandydatura symbolizuje „filozofię równości i przeciwdziałania dyskryminacji.”

Ogólnie rzecz biorąc, w Polsce szanse legalizacji związków tej samej płci obnizaja sie, a ten wektor rozwoju jest nie do przyjęcia dla kraju. Polski podręcznik dla pielęgniarek i położnych określa homoseksualizm jako „patologie”. Według ostatnich sondaży 60 procent Polaków sprzeciwia sie małżeństwom homoseksualnym. Kilku biskupów Kościoła katolickiego podziękował członkom polskiego parlamentu za odrzucenie ustawy o „partnerstwie”. W tym kontekście stanowisko polskiego społeczeństwa pokrywa się z Rosją, a to jest dobry powód, aby wyciągnąć stosunki polsko-rosyjskie z zastoju.

Lyuba Lulko Pravda.Ru

    http://english.pravda.ru/world/europe/05-03-2013/123977-russia_poland_gays-0/#

na język polski tlumaczyl Stan Sas, otrymane e-mailem

Źródło:http://www.monitor-polski.pl/geje-moga-zmienic-stosunki-polsko-rosyjskie/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz