czwartek, 21 marca 2013

Ze stron ministerstw znikają narodowe symbole


Jak ustalił portal Niezalezna.pl, za rządów Platformy Obywatelskiej ze stron internetowych czterech resortów zniknęły symbole narodowe. Symbolikę państwową i odwołanie do barw narodowych oraz godła zastąpiono “nowoczesnym” logotypem.

Po informacji od zaniepokojonego czytelnika o symbolach państwowych, które zniknęły ze strony Ministerstwa Finansów, postanowiliśmy przyjrzeć się całej sprawie bliżej. Okazuje się, że strona internetowa resortu finansów nie jest jedyną, z której zniknęły odwołania do symboli i barw narodowych.
Za rządów Platformy Obywatelskiej godła narodowego ze swoich stron internetowych pozbyły się jedne z najważniejszych i najbardziej reprezentatywnych resortów. Symboli polskości próżno by szukać na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na wspomnianej już stronie Ministerstwa Finansów. Największe zdumienie budzi jednak brak symboli odwołujących się do narodowego dziedzictwa na stronie… Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zwróciliśmy się do przedstawicieli resortów z pytaniem, czy zmiana layoutu i związane z nią usunięcie symboli narodowych było decyzją odgórną, czy też każde z ministerstw indywidualnie podejmowało decyzje w tej sprawie. Warto też zwrócić uwagę, że z nazwy Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej nagle zniknęła nazwa naszego kraju.

Sprawę będziemy monitorować i na łamach portalu Niezalezna.pl postaramy się wyjaśnić przyczyny usuwania narodowych symboli z oficjalnych stron internetowych polskich ministerstw.

http://niezalezna.pl/

Ponieważ Polska istnieje jako państwo już tylko na mapie, a w rzeczywistości jest prowincją podporządkowaną Unii Europejskiej i jej żydowskich przywódcom – PO całkiem logicznie wychodzi z założenia, że niby po co komu jakieś symbole narodowe, zwłaszcza że sam naród na ogół ma takie sprawy w dupie, ćwicząc 24 godziny / 7 dni trudną sztukę przeżywania w demokratycznym państwie prawa.

Do stanu utraty państwowości przysłużył się zresztą również PiS.
Admin.

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2013/02/21/ze-stron-ministerstw-znikaja-narodowe-symbole/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz