wtorek, 12 lutego 2013

Najpierw drony, potem inwazja Obcych

Program wprowadzania do powszechnego użytku broni masowego rażenia w postaci tzw. „dronów”, czyli zdalnie sterowanych samolotów bezzałogowych, jest realizowany w sposób dyskretny, ale systematyczny. Jest to jedno z najpowazniejszych zagrożeń jakie stoi przed ludzkością – niewielka grupa psychopatów jest w stanie terroryzować całe kraje ze swoich baz, siedząc wygodnie na fotelach, strzelając do ludzi jak do kaczek.
Pomijając, że zabójstwa z dronów są powszechne w takich krajach jak Pakistan, Afganistan czy Irak, także prowodawstwo w USA już legalizuje użycie tych broni. Pod koniec grudnia 2012 r. Collen MacMahon, sędzia federalny z sądu na Manhattanie uznała, że Departament Stanu nie musi się tłumaczyć z zabójstwa obywatela amerykańskiego za pomocą właśnie takiej broni.
Chodziło o zabójstwo z premedytacją rzekomego terrorysty Anwara-Al-Awlaki. Sprawa została założona przez dwóch dziennikarzy New York Times’a, którzy na bazie prawa do wolnego dostępu do informacji, tzw FOIA, żądali od rządu amerykańskiego przedstawienia memorandum legalizujące tego typu zabójstwo. Zarówno prawnicy New York Timesa, jak i organizacja ACLU (American Civil Liberties Union) będą składać apelację oraz zakładać kolejne pozwy w jeszcze szerszym zakresie.
Na podst: Secrecy of Memo on Drone Killing Is UpheldJak się okazuje, światowe elity nie chcą zakończyć na samolotach bezzałogowych. Pełna kontrola ma dotyczyć także przestrzeni kosmicznej. Przypomnę artykuł na ten temat, któy kiedyś zamieściłem na poprzednim moim blogu monitorpolski.worpress.com

Werner von Braun ostrzegał

9 maja 2001 r. w National Press Club w Waszyngtonie – prestiżowym klubie amerykańskich dziennikarzy, odbyła się konferencja prasowa z osobami uczestniczącymi w tzw. Disclosure Project (Projekt Ujawnienie. Jest to nie dochodowa organizacja skupiająca ponad 500 osób wywodzących się z środowisk rządowych, wojskowych i wywiadu amerykańskiego.

Celem jej działalności było i nadal jest ujawnienie prawdy o UFO, przedstawicielami obcych cywilizacji, którzy odwiedzili Ziemię i ich technologiach. Uważają oni, że rządy z premedytacją nie ujawniają prawdy, po to by wykorzystać dla siebie przechwycone technologie. Długie nagranie zostało przetłumaczone na język polski (poniżej linki do 12 części). Osobom, które go nie znają polecam obejrzenie w całości, tu chciałbym tylko zwrócić uwagę na wystąpienie Carol Rosin, która w 1974 roku miała okazję przeprowadzić serię rozmów z projektantem V2, a następnie współtwórcą amerykańskiego programu kosmicznego, Wernerem Von Braunem.

Według niej, były nazista uważał że należy za wszelką cenę powstrzymać proces uzbrajania przestrzeni kosmicznej. Już wtedy Von Braun wiedział, że opinia publiczna będzie manipulowana w taki sposób, aby znalazły się olbrzymie środki na realizację tego projektu. Tworzone miały być fałszywe zagrożenia, takie jak ze strony ZSRR, następnie terroryzm, w dalszej kolejności wrogie kraje trzeciego świata. Potem zagrożeniem mają się stać asteroidy. Ostatnią “kartą” ma jednak być inwazja Obcych. Mogło by to uchodzić za czyjąś nieszkodliwą paranoję, gdyby nie by to sam Werner Von Braun.

Pamiętajmy, że 4 miesiące po tej konferencji doszło do zamachu na WTC, widzimy już, że kolejne sztuczne zagrożenie, o którym mówił Von Braun realizuje się w chwili obecnej. Rosin poświęciła się sprawie, jeździła do takich krajów jak Chiny czy ZSRR, gdzie miała okazję rozmawiać z przedstawicielami władz państwowych – okazało się, że nic nikomu nie grozi.

Można sądzić, że Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program “podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni. Carol Rosin występuje w części 9 i 10.
Disclosure Project – strona internetowa: http://www.disclosureproject.org/

Źródło: http://www.monitor-polski.pl/najpierw-drony-potem-inwazja-obcych/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz