poniedziałek, 14 stycznia 2013

UFO - czy istnieją cywilizacje pozaziemskie?

Większość z nas jest niezwykle podekscytowana na wieści o istnieniu UFO. Jedni patrzą na to z przymrużeniem oka, innych fascynuje ten temat. Jest to oczywiście najbardziej atrakcyjna i powodująca niezły dreszczyk emocji konspiracja.
Czy jest w owych niezliczonych opowieściach ziarenko prawdy?
Czy rzeczywiście istnieje życie w Kosmosie?
Jeżeli tak, to co na to Słowo Boże? Czy istnienie życia we wszechświecie jest w konflikcie ze Biblią?
Niezwykle ważne pytania i wielki wachlarz często sprzecznych ze sobą odpowiedzi i opinii.
Jeżeli zajrzałeś tutaj, ewidentnie temat cię interesuje i chciałbyś otrzymać odpowiedzi na owe pytania - odpowiedzi nie tylko logiczne oraz wsparte jakimiś dowodami. Zapewniam cię, że nie zawiedziesz się. Być może odpowiedzi cię nie zachwycą. Nie ukażą ci tego, co chciałbyś poznać i wiedzieć, ponieważ istnieje twoje drugie ja - twoje sumienie. Odpowiedzi na powyższe pytania dotkną twego sumienia. Najczęściej dotyk sumienia nie jest przyjemny. Ponieważ to nasze sumienie karci nas za wszystkie nasze czyny, o których nie chcielibyśmy nigdy publicznie mówić. Problemem jest nasza postawa do naszego sumienia.
Czy chcemy postępować według jego wskazówek, czy popełniać wielkie błędy i cierpieć wyrzuty sumienia POTEM.
Pozornie poza tematem!
Jak wynika z wielu stron owej witryny, jesteśmy nieustannie oszukiwani przez wadze i media. Świat jest napędzany najpowszechniejszym paliwem, znanym jako... kłamstwo.
W przypadku UFO nie ma wyjątku.
Jesteśmy ofiarami masowego kłamstwa!
Świat przygotował nam histerię medialną o zasięgu światowym.
Od wielu lat stosuję prostą zasadę w życiu, wspartą nie tylko doświadczeniem osobistym, ale także korzystam z obserwacji oraz doświadczeń innych - tych, którzy zastanawiają się nad wszystkim, co widzą i słyszą.
Często obserwujemy histerie medialne o zasięgu światowym.
Jedna, szczególnie szaleńcza, rozprzestrzeniała się w latach 1998-99. Media zachłystywały się nad możliwościami końca świata, z powodu tzw. robaka roku 2000! Innymi histeriami jest obecna walka z światowym terroryzmem - inna - światowe rzekome ocieplenie. Kiedy media kontrolowane przez jedynie 6 ludzi, (a praktycznie przez Reuters, który jest także właścicielem Associated Press) możemy być pewni, że coś wisi w powietrzu.
Innymi słowy...
Medialna histeria jest zawsze sygnałem światowego oszustwa!
Kilka przykładów medialnych kłamstw i oszustw.
  • Rok 2000 miał przynieść katastrofalne konsekwencje ataku wirusa - robaka komputerowego.
  • Obecnie mamy globalne ocieplenie.
  • Toczy się wojna ze światowym terroryzmem.
  • Podróż NASA na Księżyc.
  • Pogrzeb Papieża
  • Inauguracja Obamy.
  • Histeria mediów stalinowskich, hitlerowskich i komunistyczna propaganda.
  • Świńska grypa

Jest tego znacznie, znacznie więcej.
Odpowiadając na początkowe pytania - UFO istnieje!
Ale posiadamy zupełnie zniekształcony obraz UFO, obraz rozpowszechniany przez media. Zanosi się na coś jeszcze bardziej drastycznego. Media i rządy ewidentnie przygotowują nam ukazanie, tym razem prawdy na ten temat! Czyli do tej pory nas okłamywano?
Jaką mamy gwarancję, że tym razem Elita rządząca światem powie na prawdę?
(Link temat prawdomówności rządów - Rząd twoim wrogiem)
Zacznijmy najpierw od definicji UFO.
UFO (ang. unidentified flying object, pol. NOL – niezidentyfikowany obiekt latający) — wywodzące się z terminologii wojskowej sił powietrznych USA określenie obiektu latającego nie dającego się zidentyfikować z żadnym znanym z warunków ziemskich obiektem lub zjawiskiem atmosferycznym. W okresie Zimnej Wojny utrwaliło się potoczne znaczenie UFO jako pojazdu cywilizacji pozaziemskiej (latającego spodka). - http://pl.wikipedia.org/wiki/UFO
Nam chodzi nie tylko o pojazdy. Potocznie terminem UFO określamy cywilizacje pozaziemskie. Zjawiska UFO nie należy utożsamiać z pozaziemską inteligencją aczkolwiek połączenie wydaje się być oczywistym.
Bardziej adekwatnym terminem w naszej sytuacji jest termin - Kosmita obcy – hipotetyczny przedstawiciel inteligentnej formy życia pozaziemskiego, zamieszkujący gdzieś w Kosmosie.
Ostatnio na YouTube i w mediach ukazują się filmy z Edgarem Mitchellem, kosmonautą NASA, który twierdzi, że do tej pory rządy ukrywały przed nami prawdę o Kosmitach i że jest w przygotowaniu akcja ujawniająca do tej pory utajnione dokumenty na te tematy. Mitchell twierdzi, że Kosmici mają w stosunku do nas jak najbardziej przyjazne zamiary.
W powyższym wywiadzie radiowym znany badacz UFO, Richard C. Hoghland podał kilka ciekawych wiadomości na temat podróży na Księżyc. Hoghland mówi o tym, że Mitchell ma zupełne braki pamięci z podróży na Księżyc i owe braki potwierdza Mitchell w swojej książce autobiograficznej. Takie braki pamięci mogą być rezultatem kontroli umysłu, typu Monarch lub M-KULTRA!
Hoghland także przypuszcza, że Mitchell jest manipulowany przez rząd USA aby owe wiadomości rozprzestrzeniać. Celem tych rewelacji jest przygotowanie społeczeństwa na wizytę Kosmitów - tzw. Annuaki oraz akceptację kłamstwa, że Annuaki są naszymi twórcami i posiadamy wobec nich pewne zobowiązania.

Edgar Mitchell ujawnił w owych wywiadach, że rząd USA oraz NASA okłamywały nas do tej pory w sprawach Kosmitów, i Roswell incydent jest ukrywanym faktem rozbicia się UFO pojazdu na Ziemi. Data wystąpienia Mitchella - 25 Lipca 2008. (filmy po angielsku). Gwoli ciekawości, Mitchell urodził się i wychował w okolicach Roswell.
Świat kontrolowany przez Lucyfera po raz kolejny serwuje nam wielowarstwowe kłamstwa, przez które przeciętnemu człowiekowi trudno jest się przebić i dotrzeć do Prawdy. Ale dobry Bóg przewidział taki rozwój wypadków oraz podał nam wyraźnie wskazówki, jak rozpoznać owe kłamstwa oraz fałszywe cuda.
Rozważmy najpierw kilka detali działalności Kosmitów
Istnieje wiele tysięcy a być może milionów witryn zajmujących się zagadnieniem UFO. Istnieją miliony zdjęć i sprawozdań. Cechą wspólną jest jeden prosty fakt. Nie posiadamy ani jednego wyraźnego zdjęcia czy filmu, na którym ukazany jest taki latający obiekt czy spodek.
Ze zdjęciami Kosmitów jest jeszcze gorzej.


Czyżby nikt nigdy nie posiadał w milionowych przypadkach obserwacji UFO wystarczającej jakości aparatu fotograficznego, aby zrobić zdjęcie przynajmniej takiej jakości, jak zdjęcie poniżej?


Boeing 747
Tymczasem najlepszej jakości zdjęcie UFO możemy podziwiać poniżej...W tym linku mamy kilka filmów UFO Billy Meyera. http://www.steelmarkonline.com/video_and_8mm.htm
Oglądając te filmy nie można oprzeć się wrażeniu, że owe pojazdy kosmiczne ważą nie więcej niż 15 kg. Jeżeli ktoś widział na filmie jedno tonowy samochód zawieszony na linie dźwigu, z pewnością zachowuje się on zupełnie inaczej. Masa statku kosmicznego, jaki widzimy na powyższym zdjęciu z pewnością jest znacznie większa i rozmiar jest większy niż rozmiar przeciętnego samochodu. Czy samochód zawieszony na linie wykonywałby takie gwałtowne ruchy, jak UFO pojazdy na filmach Meyera? Brak grawitacji nie powoduje utraty masy.
W tym filmiku mamy to nieco wyraźniej.
W przedstawionych powyżej zdjęciach mamy najlepszej jakości tak zdjęcia jak i filmy. Ani zdjęcia ani filmy nie wyglądają przekonująco na rzeczywistych gości z Kosmosu. Wygląda to na jakąś sztuczkę.
Jeszcze dziwniejsza jest historia owych gości z Kosmosu.
Eduard Billy Meyer jest Szwajcarem i od roku 1942 (miał wtedy 5 lat) ukazywał mu się Kosmita o imieniu Sfath. Po 11 latach przerwy ukazywała mu się kobieta - Asket a potem pojawiła się inna kobieta - Semjase.
To owi goście z kosmosu pozwolili mu na fotografowanie ich pojazdów ale nie pozwolili mu na fotografowanie ich samych. Owi goście z kosmosu to Plejaranie. Ciekawe jest także znalezisko tzw. Talmudu Jmmanuela. Żaden biblijny ekspert nie uznaje tego dokumentu, jako dokument warty poważnego zbadania.
Celem owych gości z kosmosu jest ostrzeganie nas przed następstwami naszych nierozumnych działań i pożądań. Następstwem tych działań ma być III Wojna Światowa. Meyer zapowiadał te wojnę na Listopad 2006, 2008, 2010, lub 2011 roku.
Link do oficjalnej witryny Meyera - http://www.steelmarkonline.com/
Z tego podsumowania widać zupełny brak logiki i sensu.
Rozważmy kilka punktów. Bill jest Szwajcarem i mówi po niemiecku. Język angielski jest językiem najpopularniejszym na Ziemi i wybranie Billa, rolnika na proroka nie wygląda na poważna próbę komunikacji z całym światem w celu ostrzeżenia całego globu przed konsekwencjami niewłaściwego postępowania.
Gdyby tacy goście z Kosmosu pojawili się w gabinecie Putina czy Obamy, lub w Watykanie, miałoby to znacznie większy sens.
Owe ostrzeżenia nie przyniosły praktycznie żadnych pozytywnych rezultatów i większość nie wierzy w ten rzekomy kontakt ani w jego ostrzeżenie. Większość mieszkańców naszego globu nigdy o tym nie słyszała. A świat podąża nadal niebezpieczną drogą w kierunki III WŚ. Ostrzeżenie Kosmitów zupełnie spaliło na panewce.
Ciekawe jest połączenie tego wszystkiego z Talmudem Jmmanuela. Talmud jest znanym żydowskim ekwiwalentem Biblii ale ma się on tak do Biblii jak astrologia do astronomii. Plejaranie (rzekomi goście Meyera) rzekomo potrafią podróżować w czasie i dlatego ostrzegają nas przed wojną... a daty owych ostrzeżeń wyraźnie wskazują, że informacje, jakie owi Kosmici posiadają są nie lepsze od przeciętnej wróżki, szukającej przyszłości w kartach.
Podkreślę jeszcze raz, że jest to najbardziej znany przykład kontaktów z UFO, najlepiej sfilmowany oraz najlepiej sfotografowany.
Największą zagadką Kosmitów to fakt ich ukrywania się.
Nie ma żadnego poważnego dowodu na ich istnienie. Istnieją wręcz miliony poszlak, nieostrych zdjęć czy wysoce podejrzanych filmów, jak słynny film rzekomej autopsji Kosmity znalezionego w szczątkach UFO, który się rozbił w Roswell. Ale nie posiadamy ani jednego niezbitego dowodu na ich istnienie. Jeżeli istniał film z autopsji, jeżeli ją przeprowadzono, oznaczałoby to, że istnieje owo ciało.
Tymczasem nie posiadamy nigdzie ani jednego szczątka ciała kosmity. Wiele mówi się o ewentualne panice ludzkości, która dowiedziawszy się o tym, że istnieje życie w kosmosie, zaczęłaby tworzyć rzekomą panikę.
A to niby dlaczego? Trup kosmity miałby powodować panikę?
Wielu z nas podejrzewa, że istnieje inteligentne życie w kosmosie i potwierdzenie tego nie wywołałoby żadnej paniki.
Inna myśl... przecież Biblia nie wspomina o życiu w kosmosie i teoretycznie jest możliwe, że życie poza Ziemią istnieje. Istnienie kosmity nie oznacza, że Boga nie ma. Przynajmniej dla ludzi wierzących w Słowo Boże. Owszem podaje się przykład paniki w USA podczas słuchowiska radiowego o inwazji kosmitów. Inwazja a przyjacielska wizyta to dwie różne sprawy. Różnica jest identyczna jak podczas spotkania z przyjacielem lub spotkania z bandytą.
Z jednym się witamy, od drugiego uciekamy. Nie widać żadnego powodu, aby podejrzewać, że fakt posiadania martwego ciała Kosmity mógłby wywołać światową panikę. Zwłaszcza, gdyby media podałyby ową informację bez typowego dla nich sensacjonalizmu i histerii. Panikę może wywołać jedynie... histeria mediów i owo słynne słuchowisko jest tego wymownym dowodem!
Realna groźba inwazji mogłaby spowodować panikę, ale martwe ciało kosmity na pewno nie.
Jak dotychczas nie posiadamy ani jednego dowodu na istnienie życia w kosmosie, ani jednego przekazu informacji, ani jednej próby komunikacji z nami.
Kilka ciekawych elementów tej konspiracji.
William R. Lyne jest emerytowanym pracownikiem Air Force Intelligence, który posiadał dostęp do najtajniejszych archiwów wywiadu USA. W roku 1975 odrzucił propozycję Georga Busha (ojca G.W. Busha) lukratywnej pracy w CIA na wysokim stanowisku oraz bardzo wysokim wynagrodzeniu, nie zgadzając się z masą rozpowszechnianych kłamstw poprzez tę agencję.
Po tej rezygnacji kontynuował on poszukiwania w sprawie UFO i jako doświadczony ekspert wywiadu potrafił dotrzeć tam, gdzie wielu nie miało szansy. Napisał on kilka książek. Okładka jednej z nich poniżej.

Według Lyne'a niemal wszystkie informacje na temat UFO są rozpowszechniane przez CIA, NSA, FBI oraz inne agencje rządu USA a także innych rządów, współpracujących w tej dziedzinie. Celem jest wprowadzanie nas w błąd! Według Lyne'a owe UFO to nic innego jak zrobione ludzką ręką pojazdy latające, których istnienie starannie się przed nami ukrywa.
Odnośnie wypadku w Roswell, był to pierwszy wypadek doświadczalnego pojazdu, który rozbił się z powodu mało stabilnego pola magnetycznego Ziemi. Niestabilne pole magnetyczne Ziemi początkowo było wielkim problemem dla latających spodków, których ruch jest spowodowany siłami antygrawitacyjnymi. Brak stabilnego pola ziemskiego spowodował wiele wypadków i pierwszym z nich to był właśnie wypadek w Roswell.
Nie jest pewne, czy pokonano te trudności i łatające spodki juz nie spadają, czy też zaniechano dalszych eksperymentów.

Według autora, wszelkie informacje na temat ET (Obcych) są rozpowszechnianie przez najrozmaitsze agencje rządowe, jak CIA, FBI, NSA. NASA, MUFON czy wiele innych.
Widać na podstawie tych informacji, że istnieje realna możliwość, że wiele przypadków fotografowania UFO, czy spotkań ukazujących latające spodki, to nic innego, jak ukrywana przed nami technologia, której cel jest raczej podejrzany.
Niemniej są inne przypadki, także doskonale udokumentowane, obserwowane przez nie tylko przez nie związanych z tym ludzi ale przez tysiące świadków. Co jest ciekawe, wygląda to. że istnieje duchowy aspekt owych spotkań.
Duchowy aspekt UFO
Wielu ludzi nauki zajmuje się kolekcjonowaniem danych na temat UFO i zdaniem wielu z nich pewne detale ukazujących się pojazdów zaprzeczają prawom fizyki. Niezwykłe szybkości, nagłe przyspieszenia, niezwykle ciasne zakręty, wszystko to odbywa się z takimi szybkościami, ze nawet gdyby pojazd taki był solidnym dyskiem stalowym, dysk taki rozsypałby się na kawałki pod wpływem sił grawitacyjnych.
Jest warte wzmianki, że nigdy nie zaobserwowano UFO odlatujące w przestrzeń kosmiczną czy też przybywające z tej przestrzeni.
Wiele takich spotkań z UFO sprawia wrażenie, że są to hologramy wyświetlane w atmosferze, ponieważ obserwowalne szybkości są zupełnie nierealne i jedynie szybkość przemieszczania się hologramów wyjaśnia logicznie aspekt szybkości oraz owych niezwykłych manewrów.
Istnieje także spora grupa... kultów UFO. Wiele z nich było raportowanych przez największe sieci telewizyjne.
Właśnie duchowy aspekt UFO daje nam najwięcej materiału do przemyślenia.
Co jest szczególnie ciekawe, ludzie, którzy byli pod obdukcją UFO często w przerażeniu wzywali imienia Jezusa czy też Chrystusa. Ku ich wielkiemu zdziwieniu Kosmici natychmiast znikali!
Już sam aspekt znikania jest poważnym krokiem do rozwikłania tej zagadki. Znikanie wyraźnie sugeruje, że Kosmici są z innego wymiaru, że nie są istotami materialnymi, ale istotami duchowymi.
Większość już się doskonale orientuje dokąd zmierzam! :-)
Obcy, Kosmici to demony!
Sceptyków muszę nieco zmartwić ponieważ wielu poważnych naukowców także wspiera taką wersję.
Doskonale znany w kręgach UFO-logów astronom J. Alan Hynek, także nieżyjący już francuski fizyk Jaques Vallee to znani agnostycy. Nie tylko doskonali naukowcy znający doskonale temat ale ludzie pozbawieni jakichkolwiek religijnych wierzeń. Nikt nie moze ich podejrzewać o chrześcijaństwo oraz naginanie faktów pod tym kątem.
Jednakże obaj naukowcy wyraźnie i publicznie stwierdzili:
Hynek - "Ufo powoduje fizyczne efekty w identyczny sposób, w jaki duch może produkować bardzo realne fizyczne efekty." (http://www.ntskeptics.org/news/news2004-02-03.htm)
Vallee - "Fenomen UFO reprezentuje dowody innych wymiarów poza czasem i przestrzenią... Jest to duchowy system który działa na ludzi oraz ich używa."
Hynek - UFO zjawisko, studiowane przez moich kolegów oraz mnie, świadczy o działaniu jakiejś formy inteligencji... ale skąd ta inteligencja pochodzi, czy to jest naprawdę extra-terrestrial, albo przedstawia wyższą rzeczywistość jeszcze nie rozpoznaną przez naukę, albo nawet jeżeli to jest w jakiś sposób manifestowana inna dziwna paranormalna oznaka naszej własnej inteligencji, oto, o co właściwie pytamy. (http://www.ufologie.net/htm/hynekun.htm [EN])
Jest także chrześcijański astronom/fizyk - Hugh Ross , który badając przez wiele lat oraz będąc znanym autorytetem w tej dziedzinie stwierdził publicznie, że...
UFO jest nie materialne, ponieważ nie stosuje się do praw fizyki. Mogą oni być przykładowo widzialni na radarze, ale okiem niewidoczni czy widoczni okiem ale niewidzialni dla radaru. Oni nagle skręcają w niemożliwy sposób oraz zatrzymują się w natychmiastowy sposób, pojawiają się nagle i nagle znikają. Topią asfalt i palą trawę bez ognia czy płomienia.  Wygląda to na oczywiste, że UFO, jeżeli coś takiego istnieje, musi być związane a aktywnością demonów. (Lights in the Sky and Little Green Men -Światła na niebie i małe zielone ludziki - http://www.8bm.com/diatribes/volume02/016/316.htm [EN])
Istnieje wiele podobnych opinii pośród profesjonalnych badaczy tego tematu. Istnieje wiele sprawozdań potwierdzających... egzorcyzmy z UFO. Wystarczy nieco pogooglować aby znaleźć natychmiast powiązania pomiędzy egzorcyzmami podczas obdukcji UFO. Podczas poszukiwań natychmiast oba tematy występują jednocześnie.
Dlaczego 'Kosmici' uciekają przez Jezusem? Bóg powierzył Chrystusowi władzę nad wszystkim za wyjątkiem siebie. Jezus ma najwyższą władzę we wszechświecie i władza ta nie tylko obejmuje ludzkość oraz siły anielskie. Władza ta obejmuje także demony i samego Lucyfera, który jest ich władcą. To jest przyczyna i logika egzorcyzmów tak demonów jak i Kosmitów, ponieważ są to te same istoty, istoty duchowe nie posiadające fizycznych ciał. Dlatego ich fotografie, jeżeli już są, są nieostre albo nie ma ich wcale.
Oszustwa
Innym wyjątkowo interesującym aspektem UFO jest olbrzymia porcja oszustw.
W tym linku mamy opis słynnej autopsji kosmity z Roswell. http://en.wikipedia.org/wiki/Alien_autopsy po polsku Wikipedia nic na ten temat nie posiada. W latach 90-tych Ray Santilii rozpowszechniał słynny na cały świat film o autopsji jednego ciała rzekomego kosmity - film dostępny do zassania w tym linku. http://www.alienvideo.net/0702/alien-autopsy-video.php
W końcu okazało się, ze jest to zwykłe oszustwo, aczkolwiek Santilli twierdził, że w filmie użył kilka sekund oryginalnej autopsji. Nie był jednak w stanie wskazać, która część jego filmu jest autentyczna.
Oprócz tego fachowcy od sekcji zwłok twierdzą, ze film ten pokazuje, w jaki sposób nie powinno się robić autopsji, ponieważ metody ukazane na tym filmie są nie do przyjęcia jako profesjonalna autopsja.
Oprócz owej autopsji jest tego znacznie więcej. Jedno z największych oszustw to słynny Dr Jonathan Reed hoax. http://www.ufowatchdog.com/exposed10.html

 

Słynne zdjęcie jest znanym powszechnie w świecie anglojęzycznym oszustwem. W tym linku mamy sporą listę owych oszustw.
Niestety wszystkie linki są po angielsku. Z powodu braku dowodów podsuwa się nam wiele oszustw, co prowadzi do jednej konkluzji.

Cały temat UFO to forma religii, nie posiadająca żadnego konkretnego dowodu na istnienie fizycznych kosmitów.
W przypadku braku dowodów podaje się nam... oszustwa. Kolejny dowód na co najmniej podejrzane podejście do religii UFO.

Manifestacje UFO, Kosmitów to nic innego jak manifestacje demonów
Istnieje wiele cech charakterystycznych owych istot. Najbardziej rzucającą się w oczy jest... ich kłamliwość. Jak doskonale wiemy, kłamstwo jest synonimem szatana i osoby posługujące się stale kłamstwem muszą mieć szatańskie cechy. Jak już czytelnik się domyśla, cała ta witryna obnaża kłamstwa świata nauki, świata religii, świata polityki jako świata pełnego kłamstw a więc witryna ta ukazuje prawdę o wpływie Lucyfera, ojca kłamstwa na naszą planetę.
W tym świetle, UFO czy postrzegania pozazmysłowe, informacje uzyskiwane od istot zmarłych, to wszystko jest jednym wielkim stekiem kłamstw!
Kiedyś robiłem dogłębne poszukiwania w świecie duchów osób zmarłych. Istnieje niezwykle ciekawa witryna australijska poważnego badacza - Victora Zammita. http://www.victorzammit.com/, byłego sędziego Sądu Najwyższego w Australii.
Na jego witrynie jest mnóstwo doskonale udokumentowanych przypadków kontaktów z osobami zmarłymi oraz wielu zjawisk spirytystycznych. Victor niestety nie widzi tego jako manifestacji demonów ale uważa, że rzeczywiście kontaktujemy się ze zmarłymi osobami.
Czytałem znane wielu ludziom dzieła Silver Birch (Srebrna Brzoza) oraz White Eagle (Biały Orzeł)  rzekome duchy Indian amerykańskich, które podyktowały nam rady, w jaki sposób powinniśmy żyć i postępować. Jest tego masa! Istnieje wiele dzieł podyktowanych przez osoby nie z tego świata. Jedną z najbardziej znanych jest Księga Urantii oraz... Powrót Arthura Conan Doyle
Wikipedia oczywiście darzy większym szacunkiem Księgę Urantii niż Biblię. Dlaczego mnie to nie dziwi? Ale ciekawa jest sprawa z książką Arthura Conana Doyle'a. Książka ta była wydana w roku 1994! Doyle zmarł w roku 1930! Book of The Beyond
Książki te powstały podczas seansów spirytystycznych podyktowane przez 'gości' z tamtej strony.
Problem z takimi informacjami polega na tym, że są one tak wiarygodne, jak materiały prezentowany w polskich gazetach czy innych mediach. Stek kłamstw. W tym kontekście wydaje się jasne, kto nam się przedstawia jako UFO czy duchy zmarłych. Demony.
Jaka jest przyczyna rozpowszechniania informacji na temat UFO?
Świat kontrolowany przez demony i Lucyfera chce nam udowodnić, że jesteśmy ich, czyli UFO tworem i powinniśmy ich wielbić. Wszystkie owe działania mediów, rozpowszechnianie informacji i filmów o UFO ma to właśnie na celu. Wojna z Bogiem, Jego Słowem czyli Biblią a w zamian za Boga daje się nam UFO, czy też Annuaki, oraz przebudzenie duchowe zwane New Age! Jest to oczywiście stare jak świat oszustwo, którego celem jest... wielbienie Lucyfera.
Na szczęście mamy dobrego Boga, który swą inteligencją, wiedzą oraz mocą przerasta wszystko we wszechświecie i ów dobry Bóg przewidział dawno temu tego typu manipulacje człowiekiem.
2 Tesaloniczan 2:(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
Werset ten wyraźnie mówi nam o planach szatańskich ustanowienia istoty, która będzie podawała się za Boga. Cała owa akcja ma polegać na... oszustwie. Dzięki oszustwie nastąpi także odstępstwo od Prawdy.
Inny werset:
2 Tymoteusza 3:(13) Ludzie zaś źli i oszuści coraz bardziej brnąć będą w zło, błądząc sami i drugich w błąd wprowadzając.
2 Tesaloniczan 2:(6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13)
Objawienie tak określa nam działalność owych istot duchowych, czyli duchów.
Objawienie 16:(13) I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; (14) a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.
Oto prawda o naszym świecie. Duchy demonów zgromadzają królów całej ziemi przeciwko Bogu! Oto największa tajemnica świata, ukrywana dotychczas przed nami.
Objawienie 12:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
Na wielu stronach tej witryny mamy masę dowodów, że  c a ł y  świat jest zwodzony w niemal każdym aspekcie, z oszustwem UFO włącznie.
I kolejny element Prawdy, także z Objawienia, który wyjawia nam ową tajemnicę.
Objawienie 12:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.

Poniżej przykład, jak działa dezinformacja szatańska. Mamy film z UFO, złapanym przez Rosjan. Widać dwa dyski wiezione na ciężarówkach.

Film jest oczywistą dezinformacją. Radykalizm takiej ogłupiającej propagandy jest wręcz nieprawdopodobny a poszukiwacze prawdy zachłystują się ze zdumienia, że odkryli życie kosmosie i dowód na to jest na tych ciężarówkach!
Rosjanie złapali UFO, wieźli je ciężarówkami w taki sposób, aby każdy mógł widzieć a nawet sfilmować. Zrobiono celowy pokaz, ustawiono kamerzystę aby sfilmował ten cyrk i celowo odkryto rzekome dyski, aby je było dokładnie widać w świetle lamp ulicznych! Dodano pojazdy na syrenach z migotającymi światłami, aby jeszcze bardziej przykuć ludzką uwagę.
Dodano do filmu kilka niewyraźnych fragmentów sfilmowanego UFO oraz bezimiennego faceta, który coś tam 'tłumaczy' z poważną miną.
Najwyższa inteligencja we wszechświecie aresztowana przez Rosjan i eskortowana przez jeden wóz policyjny i dwie karetki pogotowia.
Taka ścisła tajemnica, że każdy może przesłać ten link i cenzura YouTube jakoś dziwnym trafem nie zgodziła się na ocenzurowanie tego filmu. Stwórcy człowieka ujęci przez KGB wiezieni ciężarówkami przez miasto.
W ten sposób, jak mówi nam werset, ludzie źli i oszuści brną w zło, sami błądzą i wprowadzają drugich w błąd.
Ludzi takich jest znacznie więcej i warto jest ich wymienić z nazwisk, ponieważ zło oraz oszustwo posiada zasięg światowy.
Edgara Mitchella juz wcześniej wymieniliśmy. Ale jest kilku innych.
Jednym z bardzo aktywnych działaczy w propagowaniu UFO jest były minister obrony Kanady, Paul Hellyer, który kontaktował się z UFO! [EN] W linku film po angielsku.
Mamy także kilka ciekawych nazwisk ludzi, którzy są szczególnie aktywni w rozpowszechnianiu lucyferiańskich rewelacji i szczególną cechą wszystkiego, co ci ludzie robią to kłamstwo oraz opowiadanie bajek zupełnie wyssanych z palca. Cel jest identyczny - przekonanie nas, że UFO nas stworzyło i powinniśmy je wielbić, czyli... wielbienie Lucyfera.
Ludzie ci to... Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Zecharia Sitchin oraz David Icke.
Jest ich oczywiście więcej, podaję nazwiska najbardziej znanych.
David Icke nie tyle posługuje się kłamstwem ale rozpowszechnia on kłamstwa otrzymywane przez takiego 'gościa' z innego wymiaru, czyli UFO, Kosmity czy też... demona, jakkolwiek to nazwiemy.
W szczególności ludzie ci dopuszczają się oczywistych kłamstw odnośnie Biblii, kłamiąc że Chrystus urodził się 25 Grudnia czy też masa wielu innych kłamstw czy sugestii, które nie mają żadnego pokrycia w Słowie Bożym. Tsarion cytuje Biblie w taki oszukańczy sposób, że wystarczy otworzyć ją aby natychmiast przekonać się, że cytowane przez Tsariona słowa Boga w Edenie są skierowane do węża a nie do kobiety. Oto zasięg manipulacji tych współpracowników Lucyfera.
Mało tego, Zecharia Sitchin znany jest z tego, że... "tłumaczy" starożytne teksty z tabliczek sumeryjskich, porównuje je z Biblią i... nie zna języka, z którego teksty te tłumaczy! Są na to pewne dowody i tłumacze tekstów biblijnych wręcz wyśmiewają interpretacje Sitchina dowodząc, że interpretacje człowieka, który wykazuje się żenującym brakiem znajomości języka mogą być całkowicie ignorowane.
Jordan Maxwell - stary dobry kolega Icke ma imię wprost od szeroko znanej już nie żyjącej Madame Blavatski - (po polsku!) To ona była główną inspiratorką duchową... Hitlera!  Maxwell pobrał sobie imię z książki owej Madame!
Wyżej wymienieni panowie to znani z okultyzmu, satanizmu i magii oszuści, propagatorzy religii New Age (Nowy Wiek) którzy posługują się podobnymi kłamstwami jakimi posługuje się znany ruch Zeitegeist - rzekomych poszukiwaczy prawdy. W tym linku mamy serię filmów obnażających kłamstwa tego ruchu. http://www.youtube.com/watch?v=v6-k6Jg5i18 [EN] Po polsku chyba nie dostępny.
Wszyscy ci ludzie, pozornie obnażający działania Elity działają finansowani przez Elitę psychopatów, którzy posiadając nieograniczone ilości pieniędzy, (które są nam przez nich odbierane) aby rozprzestrzeniać kłamstwa podważające Biblię i przygotowywać nas do NWO! Co jest interesujące, ludzie ci, rzekomo mówiący prawdę nie są cenzurowani przez YouTube, ale ci, którzy ukazują ich kłamstwa są pod ostrą cenzurą i są zmuszani do umieszczania swoich dowodów na innych, często nieznanych serwerach.
Cechą wspólną tych ludzi jest wzbudzanie zaufania do UFO, rzekomych stworzycieli ludzkości.
Temat tych 'rycerzy kłamstw' Lucyfera wymaga odrębnego artykułu, który niebawem powstanie.
Religią NWO będzie wielbienie Lucyfera!
Ludzie z Elity finansują wszystkie te działania, kontrolują media z Internetem włącznie, zwłaszcza YouTube doczekało się cenzury, która usuwa najbardziej dotkliwe w swej zawartości filmy godzące w ich ciemne cele.
Temat jest tematem olbrzymim. Wszystko to sprowadza się do owej tajemnicy - ultymatywnego celu dążeń Lucyfera, Aby być wielbionym zamiast Stwórcy.
Oto cele światowej maskarady kłamstw i oszustw w sferze UFO, oraz w niemal każdym aspekcie naszego życia
Zachęcam czytelników do własnych poszukiwań w tej dziedzinie. Takiej zachęty w mediach praktycznie się nie widzi!
Media mówią - ufaj nam.
Ja mówię - nie ufaj nikomu - wszystko sprawdzaj!

Ufaj jedynie Bogu i Biblii!

Źródło: http://www.zbawienie.com/ufo.htm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz