wtorek, 1 stycznia 2013

Rozpoczynamy ostatni rok dominacji NWO

Z okazji Nowego 2013 roku składam Wam wszystkim najlepsze życzenia, abyśmy w kolejny Nowy Rok nie musieli dyskutować o tym jak przeciwstawić się przymusowym szczepieniom, abyśmy GMO wspominali tylko jako nieudaną próbę ludobójstwa za pomocą broni biologicznej, by nasze niebo było czyste od wszelkiej chemii, by żywność i woda nie zawierała trujących dodatków, by szpitale przestały być umieralniami, by było nas stać na normalne dostatnie życie…
Tych życzeń jest więcej, praktycznie wszytko co się obecnie dzieje jest bowiem na opak. Tak, mamy poważny problem z międzynarodową grupą psychopatów, która przejęła władzę w wielu krajach, z Polską włącznie. Ale i widać na horyzoncie jaśniejącą jutrzenkę lepszej przyszłości, przetrwaliśmy bezboleśnie Olimpiadę, a nawet „koniec świata”.
Opór społeczny wobec niecnych zamiarów wprowadzenia tzw. „rządu światowego” i realizacji przezeń depopulacji rośnie – jest nas coraz więcej w opozycji wobec tzw. NWO, nie dyskredytuje już pojęcie „teorii konspiracji”, „homofobii” czy „antysemityzmu”. Ich media tracą gwałtownie wpływ na nasze zachowania, „lemingi” bowiem powoli, ale skutecznie budzą się.

Czego możemy się spodziewać w Nowym 2013 roku?
Na pewno wzmożonego ataku ze strony globalnej mafii. Oni tak łatwo nie odpuszczą, bowiem mają wszystko do stracenia – jeśli wyjdą na jaw wszystkie ich zbrodnie, to nie będzie mowy o łasce. Na razie nie chcą jeszcze uciekać tymi swoimi UFO, gdzie bowiem znajdą środowisko, na którym mogli by żerować i zapokajać swoje chore zachcianki?

Rozkazy już zostały wydane, jest to widoczne dla kogoś kto uważnie obserwuje to co się dzieje w ustwodawstwie i polityce międzynarodowej.

Pierwszy atak pójdzie na największą przeszkodę we wprowadzeniu rządu światowego - USA. Już w pierwszych miesiącach 2013 nastąpią próby konfiskaty broni. Klimat jest już przygotowany, przez masakry – operacje fałszywej flagi i psy-op, zrealizowane przez najlepszych ekspertów globalnej mafii – głównie z Izraela, bo tam jest rotszyldowska baza światowego terroru.
To nie jest koniec, na pewno nastąpią kolejne masakry, by gangsterzy w garniturach polityków i bandyckie media miały odpowiedni grunt do prowadzenia wojny psychologicznej – siania psychozy strachu i zagrożenia. Tak nawiasem mówiąc, macki globalnej sitwy można zlokalizować i w Polsce obserwując kto promuje tę psychozę zagrożenia ze strony posiadaczy broni.
Amerykanie się jednak nie poddadzą, jak to zrobili Europejczycy po operacji Gladio, zrealizowanej przez te same rotszyldowskie służby, czy Australijczycy, którzy choć się bronili, to jednak przegrali tę batalię. Mało kto o tym mówi, a w Australii była to prawdziwa wojna, w której zginęły tysiące ludzi z „Krokodylem Dundee” na czele – nie chcieli oddać broni, więc ich brutalnie zamordowano.
W USA będzie jednak inaczej. Media niezależne o olbrzymim zasięgu, większym już niż media państwowe i tzw. „komercyjne”, takie jak Infowars, RBN czy Drudge Report, zjednoczyły swoje wysiłki w walce z próbami obalenia do końca Konstytucji USA przez rząd Obamy. Niewykluczone, że dołączy do nich część amerykańskiej armii, tak więc jedyną opcją dla Obamy będzie wezwanie międzynarodowych sił „pokojowych”. W USA może dojść do wielkiej, wyniszczającaj wojny, w której i nasi żołnierze mogą grać niechlubną rolę, jako że Polska jest całkowicie w rękach Wielkiego Syjonu. Pewnie po to zarządzono w Polsce i innych krajach ciche mobilizacje, na wypadek gdy będzie potrzebne mięso armatnie na pierwszy front w USA.

Wojna z Iranem zeszła na plan dalszy, syjonaziści nie mogą zrealizować planów podboju świata bez pacyfikacji USA. To stamtąd bowiem idzie główna opozycja w internecie, która niweczy ich plany na każdym froncie.
Niemożliwe jest nawet przeprowadzenie depopulacyjnych szczepień, gdyż coraz to pojawiają się demaskatorskie publikacje, co do roli szczepień jako broni biologicznej, a także innych metod realizowanego od kilkudziesięciu lat wielkiego ludóbójstwa.
Należy nadmienić, że ten blog także się opiera w dużej mierze na niezależnych publikacjach z USA.

Mają nawet problem z wprowadzeniem GMO, a co tu dużo mówić o masowych przymusowych szczepieniach. Czy się odważą to zrobić w naszym kraju, w Europie?… Raczej nie. Próby masowych szczepień w sytuacji kryzysu, który niebawem się zaogni, moze spowodować tylko gwałtowną reakcję obronną, na skutek której lampy w wielkich miastach zostaną uwieńczone zwłokami tych, którzy chcieli mordować ludzi szczepiąc.

Świetlana przyszłość jednak nastąpi, już ją widać coraz wyraźniej, w postaci tzw. „wolnej energii”. Przykładów generatorów darmowej energii jest coraz więcej. Pomijam już teorię, która może stać za istnieniem darmowej energii, która została ujawniona przez Mehrana Keshe. Tak, można mieć obawę, że jest on dezinformatorem, choć trudno wytłumaczyć dlaczego przygotowywał się przez kilkanaście lat do jej opublicznienia. Ale są przecież działające generatory oparte na kręcących się silnych magnesach, które są bardzo efektywne i mogą już konkurować z silnikami elektrycznymi, nie pobierając w ogóle energi z zewnątrz!
Darmowa energia może się stać największą bronią w walce z globalną mafią. Stracą oni bowiem całą przewagę, na której się opierają – w postaci kontroli społeczeństwa.

Dostęp do nieograniczonej energii oznaczać będzie naszą wolność. Jutrzenkę najprędzej zobaczymy w krajach niekontrolowanych jeszcze w pełni przez globalistów – w Afryce, w Ameryce Południowej, w niektóych krajach arabskich. Koniec NWO się zbliża, a naszym zadanie jest ten proces przyspieszyć.

Źródło:http://www.monitor-polski.pl/rozpoczynamy-ostatni-rok-dominacji-nwo/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz