piątek, 25 stycznia 2013

Lucyferianizm w kulturze masowej


John Todd urodził się w 1950r. w Ohio (miejsce urodzenia do tej pory budzi wątpliwości). Były mason najwyższego stopnia, później pracował jako spiker, oraz wygłaszał przemówienia w licznych placówkach kulturalnych, znaczących  szkołach i kościołach. Jest to osoba o bardzo barwnym życiorysie, od przynależności do tajnych stowarzyszeń jako czarnoksiężnik, poprzez służbę w marynarce, nawrócenie, działalność duszpasterską, aż po zaginięcie i tajemniczą śmierć.Todd w 1968r. został pastorem Kościoła Zielonoświątkowego, zaś w wieku 20 lat poślubił kobietę o imieniu Linda. Tego samego roku został aresztowany za wandalizm.

Przed zaginięciem, wyjawił on James’owi Outlaw’owi, pastorowi Kościoła Jezusa (Jesus Name Church), sekret, że podczas służby w marynarce wojennej, intensywnie uprawiał magię, zaś w młodości próbował dostać się do przemysłu pornograficznego, oraz, że chce ponownie zostać czarnoksiężnikiem. W 1973r. został inicjowany do zboru satanistycznego Kalifornii (w ponad 50 stanach działa około 8 000 zborów), jednak znowu wstąpił do ewangelickiego kościoła charyzmatycznego. Był wtedy żonaty z kobietą o imieniu Sharon Garver. Systematycznie uczęszczał na anty-okultystyczne wykłady w Cali w zachodniej Kaliforni.

Wykorzystał on ten fakt, aby po raz pierwszy się ujawnić. Todd wyznał, że jego prawdziwe nazwisko brzmi Lance Collins, a on urodził się w potężnej rodzinie czcicieli diabła i kultu czarownic, powiązanej z sektami Iluminatów. Jego matka, przez swoją działalność, od wielu lat targana była wyrzutami sumienia, co tłumaczyło by umieszczenie jej w zakładzie psychiatrycznym. Jego przybrana matka była kapłanką wszystkich czarownic w Kalifornii, a jego siostra została wybrana na kapłankę Ohio w wieku 13 lat. Collinsowie, oraz inne rodziny, byli potomkami szkockich druidów, którzy byli odpowiedzialni za przeniesienie magii do USA, współpracując z Iluminatami bawarskimi. Przypuszcza się, że John był pierwszym, który wystąpił z tych rodzin. Jego dziedziczny satanizm miał duże podobieństwo do czarnej magii Doreen Irvine, nawróconej na Chrześcijaństwo czarownicy (autorki książki “Byłam czarownicą“). (info o artykule przesłał Greenseeker – dziękuję)CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

Źródło: http://radtrap.wordpress.com/2012/04/11/lucyferianizm-w-kulturze-masowej/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz