piątek, 4 stycznia 2013

Butelka Keshe, największa rewolucja cywilizacji czy wielkie oszustwo?


Na YouTube ukazał się bardzo ciekawy materiał niejakiego Joshua Thomasa na temat tzw. butelki Keshe. Autor podaje dokładną konstrukcję butelki, która jakby z niczego wytwarza prąd. O Mehranie T. Keshe i jego nowej teorii budowy materii już pisaliśmy na blogu, jednak mimo zapowiedzi świata to jeszcze nie zmieniło, a mass media uparcie milczą na ten temat. Dla wielu działania irańskiego wynalazcy są kolejną dezinformacją światowej mafii banksterskiej, mającą na celu przekonanie sporej grupy tzw. zwolenników konspiracji, że coś dobrego się dzieje.
Jednak faktycznie coś się dzieje wokół tego co robi Mehran Keshe. Poniższy film, z moim opisem po polsku, może posłużyć jako pierwsza dostępna ogólnie instrukcja do potwierdzenia działania reaktorów plazmowych na bazie teorii Keshe. Sam wynalazca wielokrotnie prezentował działanie tej butelki, jednak nigdy nie przedstawił dokładnie jej kontrukcji. Joshua Thomas to czyni i to w miarę dokładnie. Zapraszam do wykonania prób!Keshe Plasma Generator ~ Breaking Laws of Physics ~ Infinite Energy http://www.youtube.com/watch?v=kkB2g7ai2bs
To samo bez wszystkich napisów: http://www.youtube.com/watch?v=6DHrlxXpR_s

Joshua Thomas: Właśnie zbudowałem generator na bazie reaktora plazmowego i w ten sposób udowodniłem wynalazek generatora energii Keshego (…) Całe nowoczesne społeczeństwo, technologia, wszystko co mamy zostało zaprojektowane i skonstruowane bez jakiejkolwike wiedzy o grawitacji i polach magnetycznych.
Rozumiemy w jaki sposób grawitacja działa, ale nie wiedzieliśmy skąd pochodzi i w jaki sposób jest generowana. Aż do tego momentu.

To jest reaktor plazmowy, który dowodzi prawdziwości konceptu reaktora Keshe. Pokażę wam dokładnie w jaki sposób go wykonać od A do Z (…)
Mamy 4 elektrody, i jeśli wypełnimy to roztworem, który utworzy plazmę w powietrzu powyżej, to powstanie prąd elektryczny.

Mam już roztwór pół filiżanki napoju gazowanego cytrynowo – lemonkowego, 1 łyżkę wodorotlenku potasu KOH, wymieszanego razem do momentu gdy cały związek potasu się rozpuści. Wlewamy to do butelki, ustawiamy zegar – jest to sekwencja wstępna, która uruchamia reaktor. Po 25 minutach wylewamy roztwór z butleki, któy wytworzył reakcję dynamiczną, możliwą do zmierzenia. Zostawmy (pustą butelkę) na kilka minut by się naładowała… Pokażę wam (drugą z butelek), która ma 3 miedziane elektrody.

Jest to fascynujące gdy się zdejmie nakrętkę z jednej z nich (tych butelek), a w środku przecież nie ma nic poza tymi elektrodami, a (pomiar) jest dowodem na prawdziwość konceptu. Widzimy, że miernik pokazuje napięcie 2,2  (w skali miernika 200 mV), co jest imponującym rezultatem. Teraz pojadę po kolegę na lotnisko i będę z powrotem za kilka godzin…

po 5 godzinach …
To są te butelki, które zostawiłem, przetestujmy je więc (miernikiem). No, nieźle (miernik pokazał 2,8). Ta (zwykła) butelka jest wypełniona elektronami, protonami i neutronami. Różnica pomiędzy tymi butelkami jest taka, że ta (z elektrodami) została wprowadzona w stan dynamicznych reakcji, atomy wodoru są zjonizowane przez co protony i elektrony oddzielają się od siebie, wokoło cyrkulując i ponownie się łącząc (w atomy). Dzieje  się tak kolejny i kolejny raz. To wszystko dzieje się wewnątrz tych butelek. Miernik pokazuje 59,9 – to najwyższy pomiar jaki miałem.

po kolejnych 4 godzinach i 5 piwach…
Wewnątrz tej butelki mamy galaktykę spiralną. Nasza Droga Mleczna ma 100,000 lat świetlnych średnicy. Patrząc na tę butelkę stwierdzamy, że jest ona pusta. Jeśli przestaniemy o tym myśleć, to w skali Plancka trzeba nawiązać do Energii Próżni zwanej też Energią Punktu Zerowego (Zero Point). Jasne jest, że w tej butelce jest wystarczająco dużo energii by zmienić nasz cały świat.

Minęło od początku 10 godzin i 30 minut…
Wciaż wytwarza energię (na mierniku jest 8,4) (…)

Po kolejnych 30 minutach….
W tej butelce jest wszechświat. Może to wygladać na oszołomstwo, ale nim nie jest.

Po 8 godzinach….
Nadal mamy prąd (4,0 na mierniku). Proszę, podzielcie się tą informacją z innymi (…) mówię wam, że przechodzimy z paradygmatu Braku do Nadmiaru. Czas więc na Pokój. Nie ma żadnego powodu by toczyć wojny…

Opis pod filmem:
W tym nagraniu wideo użyto butelki plastikowej by obalić prawa fizyki – to jest przyszłość. W jaki sposób?
Wewnątrz butelki są cztery miedziane druty (elektrody) nie mające z sobą kontaktu – są niezależne. Oznacza to, że wewnątrz butelki jest obwód otwarty. Zgodnie z obecną fizyką nie można zamknąć obwodu i generować prądu z powietrza wewnątrz pustej otwartej butelki.
Jednakowoż, zgodnie z nową teorią tworzenia grawitacji, „mamy do czynienia z nową fizyką w nauce”. Eksperyment łamie stare prawa fizyki i dowodzi prawdziwości nowego odkrycia, którym jest Generator Plazmowy Keshe’go.

Energia, która obraca naszą Drogę Mleczną, nasz Układ Słoneczny, a także Ziemię, jest tąsamą energią, która porusza elektrony wewnątrz tej butelki. Przez ten eksperyment pokazujemy tę uniwersalną energię, ponieważ w butelce znajduje się dosłownie miniaturowa galatktyka atomów obracająca się wokół miedzianego drutu (zamykając obwód i w ten sposób generując elektryczność).

Na koniec mam tylko jedno pytanie: dlaczego Joshua Thomas pokazał na końcu znak szatana?

Inne materiały n.t. M.T. Keshe:

Keshe Foundation – list do forumowiczów
Irańczyk Keshe: początek nowej ery ludzkości?
Mehran Keshe nie żartuje. Będzie pokój, albo wszyscy zginiecie.
Koniec NWO
Nauka i Technologia Nowej Ery – 13.11.2012 – Dionizy Pietroń (telewizja Janusza Zagórskiego)
Konferencja fundacji Keshe – Dionizy Pietroń

Źródło: http://www.monitor-polski.pl/butelka-keshe-najwieksza-rewolucja-cywilizacji-czy-wielkie-oszustwo/

2 komentarze:

  1. Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?

    OdpowiedzUsuń
  2. Reaktor już ktoś zrobił, a strona Keshe zablokowana.

    OdpowiedzUsuń