czwartek, 7 czerwca 2012

NIE! pozwólmy się okradać.

Zapominamy zajęci doczesnymi sprawami, że zmierzamy do dziedzictwa które dla nas przygotował Ojciec. Jak ów syn marnotrawny jesteśmy w drodze i od nas zależy czy zaczniemy myśleć (zdrowo) o sobie i nie będziemy myśleć jak zachować doczesne życie, oddawać się w niewolę lichwiarza i nowo porządkowej korporacji. Ojciec na drogę dał nam część własnego majątku którym możemy dowolnie rozporządzać. Jednak lichwiarz pragnie za wszelką cenę odzyskać własny majątek dany mu przez Ojca, a utracony przez pychę. Musimy chronić za wszelką cenę nasze dziedzictwo by nie skończyć jako niewolnik lichwiarza.A tu jeden ze sposobów jak walczyć poprzez inforowanie co kryje się w niespodziance promocyjnej zakupionej od n.w.o.


środa, 6 czerwca 2012

Budzik

Pierwszy proponowany przeze mnie filmik pokazuje jak ta korporacja rozszerza swoje wpływy, zdzierając resztki godności rodu Królewskiego z człowieka.


A tu nawet współcześni "trubadurzy" nie przebierając w słowach starają się naświetlić problem.Polecam dla zainteresowanych tematem filmy science fiction tj. "Oni żyją!", "Equilibrium" a dla "stojących" mocno na ziemi "Furia" z Melem Gibsonem w roli głównej. Jak widać nawet Hollywood zaczyna dostrzegać co się dzieje. Warto także dostrzegać w innych produkcjach ten przemycony wątek. Jak znacie jakiś wart polecenia film o podobnym podtekst cie piszcie w komentarzach.

wtorek, 5 czerwca 2012

Ostrzeżenie

Nie najlepszy los czeka tych co poszli bez walki do niewoli, zachęceni wysokim standardem życia,  podpisali umowę z tą korporacją. W tak beznadziejnym położeniu jedynym ratunkiem jest zwrócenie się o pomoc do kochającego Ojca który zawsze czeka na nas by spłacić nasz dług. Tylko czy duma i strach pozwoli?

A tych co nadal ufają tej korporacji czeka wieczna niewola i spłacanie długu a żeby nie przychodziło im nawet przez myśl by się lenić dostaną pod skórę chip, który poinformuje odpowiednie organy dostarczające głodowe racje żywnościowe.

Ceną jest nasza wolność, ale ta prawdziwa Ojcowska - odrzucona przez pierwszych rodziców.poniedziałek, 4 czerwca 2012

Firma oświetleniowa,

Poprzednie wpisy na blogu dotyczą wybranych produktów jakie są proponowane przez tę firmę. Należy tu przypomnieć, że owa firma współpracuje z bankiem który rozdaje na prawo i lewo fundusze na zakup tylko i wyłącznie w tej korporacji. A uzyskanie kredytu na towary tej firmy gwarantują specjalne symbole na towarach. O to kilka z nich:
O kredycie nie do spłacenia pisałem w poprzednim wpisie.