poniedziałek, 10 grudnia 2012

Odnośnie symboliki sowy & Bohemian Grove


Musimy tu wyjaśnić tak by nie było więcej nieporozumień. Sowa pokazywana przez iluminatów to nie Molech(moloch). Mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości raz na zawsze.

Jeśli weźmiemy pod uwagę najbardziej rozpowszechnione przez bractwo symbole trafimy na boginię. W Ameryce nazywamy ją Columbia, w Anglii znana jest jako Brittania, stąd British Columbia. W przeszłości znana była jako Semiramis, Ishtar, Anat, Asherah, Isis, Juno, Minerva, Aphrodite, Venus, i inni. Teraz spójrzmy na jej symbolizm. Znana jest jako triple goddess (potrójna bogini), Trójce odnoszą się do niej. W tarocie trzecia wielka arkana jest Cesarzowa. Symbolizuje ją powstający feniks oraz znana jest jako bigini oka. Tak jak venus, symbolizuje ją muszla (Shell) i pentagram. Większość z bogiń ma powiązania z merfolk (ludzie-ryby, syrenka...). Isis w egipskim Panteonie to symbol Syriusza, niedawno odkryty trójkowy układ gwiazd. Historia pokazuje powiązania Syriusza z ludziami-rybami.

Wreszcie, bogini jest reprezentowana przez sowę. Znajdziesz wiele wizerunków bogini i jej sowy:

http://www.flickr.com/photos/freemantv/sets/72057594089606623/show/


Niektórzy mówią, że to ze względu na korelację pomiędzy Sophia (mądrość) i starą mądrą sową. Ja nie wiem. Co wiem to to, że bogini była zawsze przedstawiana z sową. Molech to byk. On jest demiurgiem z ewentualnymi odnośnikami do Baala. Odnośnie bala mam więcej do powiedzenia ale do tego jeszcze wrócę.

Ok, jedziemy, ABC nie ma logo ponieważ litery te symbolizują trójcę, NBC to feniks zamieniony na pawia z powodu pawiego oka. CBS, Columbia Broadcasting Systems ma oko jako symbol. Interesujące, że w tarocie oko to litera ayin, która jest kartą diabła w wielkiej arkanie.
Venus jest znana jako gwiazda poranka co w biblii opisuje Lucyfera. Lucyfer jest również zapałką.

Phoenix pictures uderza lucifer (zapałka) i staje się słońcem nisko na horyzoncie i potem spala się do ognistego fenikasa, Lucyfera, uh, mam na myśli Feniks, Pictures treść ich filmów obejmuje: manipilacje genetyczne i klonowanie, obozy pracy dla dzieci, i kult nazistów. W tych filmach grają tacy aktorzy jak Schwartzenegger, Sigourney Weaver, i Stephen King, i są stowarzyszone z Columbia, Tri-Star oraz Disney. Hmmm. Ale to dygresja.


Gwiazda poranna jest symbolizowana przez pentagram ze względu na jej podróż po niebie obserwowana z ziemi. Rysuje pięcioramienną gwiazdę co osiem lat. Venus jest symbolizowana przez muszlę z powodu jej powiązania z życiodajnym morzem. Jest to odniesienie do bogini i to bogini reprezentuje Syriusza... skąd pochodzą ludzie-ryby.

Kontynuujmy. Sysco ma sześcian jako kształt symbolu co oznacza człowieka doskonałego, sześcian zawiera litery SYSCO.


Y formuje sześcian, sześcian i SS literuje ISIS, a CO tworzy księrzyc i wschodzące słońce (symbol, który zobaczycie na policyjnych samochodach Nowego Orleanu) bogini. 

Nasza stolica to Dystrykt Kolumbii a Biały Dom jest otoczony sową (zdjęcie)i łączy się z pentagramem. Oczywiście to może być tylko widziane z przestrzeni. Na kopule kapitolu w DK znajduje się bogini a i sama kopuła ją symbolizuje. Tu, w Austin nasza Columbia trzyma pentagram, tak samo jak w Galveston. Prącie, symbol Osiris(Orion) jest zawsze drugi po ISIS (Syriusz). W Denver bogini jest na obelisku i trzyma pochodnię Lucyfera. To samo się tyczy Statuy Wolności, która została zaprojektowana przez masona Eiffel'a, który wykonał duże prącie dla braci w Paryżu.

Tu w Austin mamy prącie jako wieżę zegarową z ozdobami sowy stojąc na północ od kopuły stolicy na szczycie której stoi bogini, trzymająca pentagram. Pomiędzy tymi dwoma symbolami stoi bogini z anielskimi skrzydłami, na łodzi ciągniętej przez ludzi-ryby.


Po jej lewej jest pentagram, po prawej muszla. Obok tego budynku znajduję się Harry Ransom Center, w którym mieści się "Book of the Law" (Księga Prawa); księga, którą Crowley napisał komunikując się z pozaziemskim Atlantianem zwanym, Aiwass. Ta książka zrobiła Alistera Crowleya najbardziej niesławnego magika na świecie.  Bo mówimy tu o magii, prawda? Rytuały, zaklęcia, gaje...


Bohemian Grove został przeniknęły przez Alexa Jonesa i chociaż myślałem, że powinien bardziej uwać swojej mocy "Jedi" to podziwiam tego człowieka za to, co on, i Mike Hanson, zrobili. Niestety, symbolizm nie był wysoki na priorytetach Alexa. Rozumiem, że ma misję do spełnienia. Tak więc, nadchodzi Freeman, z próbą wypełnienia luki i poprawić ten jeden błąd. Nie obserwujecie kultu Molocha. W biblii Aszera znaczy gaj (grove). Aszera jest również biblijną wersją Ishtar, która jest Isis, która reprezentuje Syriusz. To co widzisz może oznaczać przywiązanie do naszych pozaziemskich przodków z Oriona i Syriusza. Ta planeta i jej zasoby mogą być własnością innej rasy i tajnych stowarzyszeń, utrzymując wszystko w ryzach. Powszechnie wiadomo, że NASA jest założone przez nazistów i masonów. If you look into such things. Symbol, którym masoni opisują Syriusza to płonąca gwiazda. Jest to płonący pentagram. Nie należy mylić z pentagramu Venus, która nie jest palącym. To jest symbol na NASA. Nazwy promów kosmicznych uruchamia Endeavor Columbia za odkrycie Atlantydy i wszystkie Challengers (zawodnicy, przeciwnicy) zostaną zniszczone. Byli inni, poświęceni Kolumbii. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co prom kosmiczny transportuje? Gdzie się podziało 30mln dolarów w złocie spod wieź, które oczyściły ciężarówki Cheney'a? Teraz wiesz dlaczego Kolumibia dokuje z ISS. Zawsze chodziło o złoto. 

Szczęśliwego Ishtar!
Columbia Video
Źródło: http://thefreemanperspective.blogspot.com/2006/04/concerning-owl-symbolism.html
Tłumaczenie: handsome dla nwonews.pl

2 komentarze:

 1. Dzięki za tego bloga. Co do sowy, jakie jest Twoje zdanie odnośnie tego?:

  http://kofeinoholiczka.blogspot.com/2013/01/masonski-tatuaz-biebera-podejrzane.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za ciepłe słowa o blogu. Sfera show biznesu (którą zawładnęli) w znacznym stopniu dzięki podstępowi ich szefa jest przesycona symboliką, która wylewa się z dzisiejszej sceny, zalewając nasze myślenie i przysłaniając nam prawdziwe piękno sztuki. Dlaczego ten wykonawca wybrał sobie akurat taki tatuaż? Bez powodu? albo, że jemu się podobał jakoś mnie nie przekonuje. Tego typu symboli jest mnóstwo, począwszy od praktycznie wszech obecnej gwiazdki. Warto zauważyć systematyczne oswajanie z symboliką "oświeconych", aby ludzie sami zaakceptowali ich obecność wśród społeczeństwa. Myślę, że "oświeceni" chcą w ten sposób uśpić nasz mechanizm obronny przed nowym wspaniałym światem w/g ich projektu. Kończąc pozytywnym akcentem, znamy zakończenie historii budowniczych wieży Babel…

   Pozdrawiam

   Usuń