środa, 19 września 2012

Jeszcze raz o szczepionkach – nie bądź ignorantem prześlij dalej

Oprac. prof. dr hab. Maria Dorota Majewska
Czy może śpieszysz się, aby zakupić coroczną szczepionkę przeciw grypie lub chcesz pilnie zabrać swoje dzieci by podać im 40 rekomendowanych szczepień ochronnych? Jeśli tak to najprawdopodobniej nie wiesz co robisz, ponieważ nieświadomie szczepiąc się na grypę czy tylko przeciwko odrze, podajesz sobie lub swoim dzieciom raka (wirusa SV40, który go wywołuje) i inne śmiercionośne wirusy, szkodliwe bakterie, środki chemiczne zaburzające płodność i syntetyczne DNA, które grozi uszkodzeniem DNA – twojego własnego biologicznego kodu.
Kto potwierdza fakt, że szczepionki są zanieczyszczone?
Nikt inny jak (obecnie już nie żyjący) szef odpowiedzialny za tworzenie szczepionek w firmie Merck, dr Maurice Hillerman, który w wywiadzie radiowym przyznał, że szczepionki Merck, są zanieczyszczone wirusem, który spowodował epidemię AIDS w USA (link 1).
Powiedział również, że wszystkie szczepionki firmy Merck są zanieczyszczone rakiem i innymi wirusami. (Rząd USA przyznał, że szczepionka HEB B powoduje toczeń (link 2) oraz, że szczepionka, która jest podawana każdemu dziecku w USA w dniu urodzenia jest związana z rozwojem stwardnienia rozsianego.)
Dla Żydów, którzy niemalże religijnie wierzą władzom medycznym w odniesieniu do szczepień, wyśmiewając się z tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo szczepionek, może zechcą zauważyć, że Hillerman był żydem. Może również uznają, że jest nim dr Larry Palevsky, certyfikowany pediatra z Nowego Jorku (link 3), który przez dziesięć lat regularnie podawał szczepionki swoim pacjentom, zauważając że tracą oni kontakt wzrokowy. Zaczął więc badać szczepionki, w które ślepo wierzył. Odkrył, że wszystkie są skażone wirusami, które są tak małe, że nigdy nie można ich usunąć. Obecnie już nie podaje żadnych szczepionek. Teraz zajmuje się swoimi młodymi, autystycznymi pacjentami i innymi którzy doznali urazów neurologicznych po szczepionkach. 
Donald W. Scott, redaktor The Journal of Degenerative Diseases (link 4) i współzałożyciel fundacji Common Cause Medical Research Foundation, łączy szczepienia z AIDS (podobnie jak Hillerman) jak równiż z amerykańskimi badaniami nad bronią biologiczną i mówi, że szczepionki są zanieczyszczone mykoplazmą ( bakterią wolno żyjącą, całkowicie pozbawioną ściany komórkowej) (link 5) oraz prymitywnymi bakteriami, które naruszają ścianki komórek.
Być może najwyższym naukowym autorytetem mówiącym, że szczepionki są zanieczyszczone jest Garth Nicolson. Jest on biologiem komórkowym i redaktorem Journal of Clinical and Experimental Metastasis (link 6) oraz Journal of Cellular Biochemistry (link 7). Jest on jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie, opublikował ponad 600 medycznych i naukowych recenzowanych referatów, edytował ponad 14 książek i służył w 28 redakcjach czasopism medycznych i naukowych. On nie tylko mówi, że szczepionki są zanieczyszczone mykoplazmą ale ostrzega przed tym faktem Amerykanów (link 8). Nicolson idzie o krok dalej i mówi, że wszyscy mamy przez nie uszczerbek na zdrowiu i zapadamy przez nie na chroniczne choroby zwyrodnieniowe. Te uszczerbki na zdrowiu (link 9) przekładają się na pacjentów leczących się przez całe życie (i tym samym generujących przez ich całe życie zysk) dla przemysłu farmaceutycznego dokonującego szczepień i mówi, że nie wydaje się to być przypadkowe.
Zgodnie ze statystykami CIA, wraz ze wzrostem ilości szczepień spada długość życia:

Wszystkie szczepionki rekomendowane dla dzieci i wiele innych szczepionek, a także szczepionki przeciw sezonowej grypie rekomendowane dla pracowników służby zdrowia, są zanieczyszczone Polysorbatem 80 (link 10), głównym składnikiem przemysłu farmaceutycznego niszczącym płodność. Przemysł farmaceutyczny ma za sobą długą historię poszukiwań szczepionki, która niejawnie będzie w stanie sterylizować całe populacje (link 11). Tak więc, oprócz tego, że szczepionki są zanieczyszczone rakiem i innymi wirusami, a także z mycoplazmą, szczepionki są celowo „skażone” substancją chemiczną, na którą patent wskazuje w sposób oczywisty, że jest substancją sterylizującą (link 12).
Niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami:
Oprócz szczepionek zawierających Polisorbat 80, raka, wirusy i prawdopodobnie mykoplazmę, szczepionki Gardasil są zanieczyszczone w dodatkowy sposób. Gardasil i wszystkie inne nowe szczepionki są zanieczyszczone genetycznie zmodyfikowanym DNA (link 13). Może ono zanieczyścić DNA ludzi, podobnie jak genetycznie modyfikowane uprawy mogą skazić normalne plony. Gardasil jest zanieczyszczony stworzoną przez człowieka wersją DNA wirusa HPV (link 14) , wirusem przed którym miał chronić, a który obecnie zagraża m.in.  zmienieniem zdrowego DNA, poprzez syntetyczne DNA.
W Indiach Gardasil został zawieszony po tym jak zmarły 4 dziewczynki, natomiast w USA pomimo potwierdzonych zgonów 100 dziewczynek dalej jest sprzedawany. Obecnie CDC, które ma bliskie powiązania z Merck, producentem szczepionki, chce by wszyscy chłopcy również go wzięli.
Linki:
 1. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wakcynolog_merck,p898051882
 2. http://childhealthsafety.wordpress.com/2011/04/25/us-concedes-hep-b-causes-lupus/
 3. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/11/14/Expert-Pediatrician-Exposes-Vaccine-Myths.aspx
 4. http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/file/aidsmadeinamericajourv5n3.pdf
 5. http://www.doz.pl/newsy/a487-Mykoplazma_w_pigulce
 6. http://www.springer.com/biomed/cancer/journal/10585
 7. http://onlinelibrary.wiley.com/journal/10.1002/%28ISSN%291097-4644
 8. http://www.youtube.com/watch?v=Tk-RMI4qNvA
 9. http://www.youtube.com/watch?v=lU12h6lWi9I&NR=1
 10. http://thegoodhuman.com/2012/05/31/what-is-polysorbate-80/
 11. http://www.salem-news.com/articles/november072011/experiments-auschwitz-rg.php
 12. http://organichealthadviser.com/archives/polysorbate-80-in-swine-flu-vaccines-infertility-in-humans
 13. http://coto2.wordpress.com/2011/07/17/murdoch-and-vaccines-exposure-of-murdochs-crimes-expose-a-much-larger-story/
 14. http://www.hpv.pl/articles/6059


Za: 
www.monitor-polski.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz