piątek, 24 sierpnia 2012

Realizacja Agendy21 widoczna w walce z ogródkami działkowymi

Niestety, ale 99,9% Polaków nie zdaje sobie sprawy z ludobójczych planów globalnych elit realizowanych m.in. przez ONZ, media i „chłopców do bicia” w postaci sił „pokojowych” ONZ czy NATO. Dlatego też szokiem dla wielu była niedawna afera z wywłaszczaniem działkowców w Polsce. Komentarze na ten temat nie pozostawiają cienia wątpliwości, że Polacy myślą lokalnie, a nie globalnie – co może doprowadzić nas wszystkich do tragicznego końca. Zresztą nie dotyczy to tylko ogródków działkowych, ale wydawało by się tak odległych spraw jak „katastrofa” w Smoleńsku, która zapewnie była zrealizowana przez tych samych ludzi, którzy  dążą do pozbawienia nas własności ziemskiej. W w.w. artykule o wywłaszczaniu z ogródków działkowych czytamy: „Dla większości obserwatorów był to tylko kolejny opresyjny pomysł naszych władców. Wiele osób stwierdzało, wprost, że celem jest skok na ziemię celem zagospodarowania jej inaczej, na przykład sprzedając ją i zasilając żarłoczny budżet państwa jednorazowym zastrzykiem gotówki.

Teraz jednak walka z ogródkami zaczyna się też w innych krajach a to daje do myślenia, co do rzeczywistej przyczyny likwidacji tej popularnej formy prowadzenia upraw na własny użytek. Lokalne władze w kanadyjskim Quebecu zaczynają zwalczanie przydomowych ogródków. Ludzie otrzymują pisma zobowiązujące ich do zaprzestania upraw. Kanadyjscy urzędnicy dorobili sobie podstawę prawną na mocy, której mogą traktować opornych mieszkańców odpowiednimi sankcjami. Urzędowo określono procent trawnika, jaki ma być wokół domu a w wypadku nie przestrzegania zakazu upraw będzie interweniować policja. Podobne opresje zaczynają się pojawiać również w USA…”. W świetle podpisanej w roku 1992 przez 196 krajów ONZ dokumentu o nazwie Agenda 21 (Plan na XXI wiek), człowiek jako jednostka nie będzie mógł posiadać własności ziemskiej.

Wszystkie indywidualne gospodarstwa zostaną zlikwidowane, a produkcją żywności zajmą się wielkie międzynarodowe molochy rodzaju Monsanto. Ta idea rodem z Manifestu Komunistycznego nie jest fikcją – „Zrównoważony Rozwój” Agendy21 jest realizowany na całym świecie, także i w Polsce, czego najlepszym dowodem jest atak na ogródki działkowe. A to jest dopiero początek ataku na rolnictwo indywidualne. Po wprowadzeniu podatku katastralnego, który zniszczy więcej niż połowę gospodarstw, można oczekiwać wprowadzenia przepisów, które uczynią własną produkcję żywności nieopłacalną bąd też nielegalną.
Źródło:
www.monitor-polski.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz